PDA

Pogledaj punu verziju : terarij za Pogona vitticeps!!!!



tomochorba
18.03.12., 23:39
evo linka dole što se slika tiće...unaprijed hvala i na kritikama i pohvalama i naravno savjetima :)

dimenzije su: (ŠxVxD) 130x70x60...sam terarij je napravljen večinom od iverice i laminata(dno i krov) pozadina je rađena od stiropola, koji je naravno ljepljen silikonom. Pozadina je dva puta pređena ljepilom, te edelpucom (ima više vrsta,sitniji i krupniji kamenčići) kako bi se mogao penjati :) u koji je ubačen pigment! Malo dekoracije, pokoja ledica i tapacirung izvana...i to bi izgledalo uvako...

https://picasaweb.google.com/113261541084915446831/TerarijZaPogonaVitticeps

hey-ho
19.03.12., 01:29
Super je terarijum, vidi se da si se trudio, svaka cast! Samo mi nije jasno, kakva ti je to neonka? Sumnjam da agami odgovara takva disko atmosfera :)

tomochorba
20.03.12., 02:17
iza terarija, je estetski stavljena crvena neonka...znaci nema veze sa terarijem :) a unutra su stavljene led diode...ciste dekorativno preko noci...nemaju ubiti nikakvu svrhu,samo estetika :) nista drugo...hehehe...
ipak hvala ti :)

homelessica
17.07.12., 07:11
Prelep je..... Mozda i ukradem koju ideju.... :)

marko_pa
17.07.12., 17:01
Da li izmedju ostalog postoji i UV svetlo?

tomochorba
08.10.12., 23:04
Prelep je..... Mozda i ukradem koju ideju.... :)

ako bude sto trebalo pomoci tu sam...za izgradnju terarija :D hehehe


Da li izmedju ostalog postoji i UV svetlo?

naravno...kad sam slikao nije bilo montirano...sad je sve na svome mjestu i malisa vec boravi u njemu :D

Reptile Whisperer
09.10.12., 16:46
Svidja mi se kako je napravljen , bas je dobra ideja to sa stiroporom .

tomochorba
09.10.12., 19:40
Svidja mi se kako je napravljen , bas je dobra ideja to sa stiroporom .

hvala ti =) nije tesko...na youtubu nades svasta sto se dekoracije tice...malo maste i strpljenja i ide sve kako treba :)