PDA

Pogledaj punu verziju : B.vagans, neke flekice na abdomenu



Shark
20.03.12., 20:04
Ehej drugari evo da piam ovde da ne otvaram novu temu dzabe,http://www.dodaj.rs/f/2a/Y8/3KpKsWN4/dscn1051.jpgimam B.Vagans oko 7 cm i sve je ok i u najboljem redu.jedino sto me cudi je ove kako da nazovem kao flekice na abdomenu mozda je to normalno ali ja nisam iskusan u ovome i nov sam pa rekoh bolje da pitam vas sto znate dal imam razloga za brigu ili je to sasvim neka normalna pojava?

marko
20.03.12., 20:45
Nećemo štedeti na temama, premestio sam ti pitanje u novu temu. :)

Te flekice na abdomenu su mesto na kome nedostaju iritirajuće dlake.
Dlake nedostaju jer ih je vagans odbacio. Sve je pod kontrolom. ;)

Shark
20.03.12., 20:51
Kako god sto se teme tice samo da ja dobijem pouzdan odgovor :) znaci nema razloga za brigu :) ja se istripovao nekako gledam abdomen ono kao da na kozi abdomena ima neke kako da kazem naslage kao sto se i vidi na slici,ja se smorio najstrasnije ali dobro je nista nije strasno koliko sam razumeo sve je ok :D :icon_cheers:

Boogi
20.03.12., 21:35
Velika je mogucnost da ih je odbacila zbog uznemiravanja. . .jer oni ne vole da se previse ,,cackaju,, . :D

Shark
20.03.12., 22:25
Hahaha jesam je cackao :D juce sam je nosao i po rukama :D

DigiNS
20.03.12., 23:50
Pa em ce ti biti ruzna tarantula od cackanja em ce te svrbeti ruke em ce te mozda ujesti :D

Boogi
21.03.12., 13:04
Bas tako. . .to ti govorimo i za tvoje dobro posto ne bi bilo ni malo lepo da udahnes njene iritirajuce dlacice. . .procesljaj malo po forumu i procitaj sta sve mogu izazvati iritirajuce dlacice. . .:) A i slazem se u potpunosti sa @DigiNS,nije bas lepa tako sa ostecenim abdomenom :) Imam i ja jednu B.vagans,jako mirna t,tacno mi je zao da je cackam bezveze :D