PDA

Pogledaj punu verziju : Reci te mi nesto o ovoj vrsti ...



Reptile Whisperer
06.04.12., 21:31
http://www.youtube.com/watch?v=EPgQ9QwbsLE Zanima me nesto vise o ovoj vrsti ... Kako se tacno zove, cime se hrani ,kako se odrzava, koliki joj terarijum treba i da li ima kod nas da se nabavi i ako ima , po kojoj ceni ?

poskok
06.04.12., 23:17
Lici na ovu http://en.wikipedia.org/wiki/File:Litoria_caerulea_-_Darwin_NT.jpg

Reptile Whisperer
07.04.12., 00:55
Moguce da je to ta , samo je ova bledja ... Mozda je neki morf il tako nesto .

carcharias
07.04.12., 03:20
Australian green tree frog /Litoria caerulea 100 posto....

aleksa.stankovic
07.04.12., 11:29
Litoria caerulea

Sandokan
09.04.12., 22:06
ja sam, ili mi se cini da sam hvatao takvu zabu, na selu u Sapcu su izasle iz otvora u Wc-a. Jako su lepe i vrlo osetljive , imaju zlatnobraonkasto oko i neverovatan odraz. Prsti su im ko lepak, gde god da skoci zakaci se:o

legenda
09.04.12., 22:15
HAHAHAHAHAHAHAHA ajde kad ih budes opet hvatao uhvati meni neki komad molim te....

carcharias
10.04.12., 10:56
SANDOKAN RULES!!!!!!!!!!!!!
I kod mene u selu kad sam peko rakiju...iskocise nekoliko,pa pravo na mene!ja brze bolje zalezi u stranu...srecom nisu me videle jer bi borba bila krvava....
AJDE SAD DA SE UOZBILJIMO!
Postoje invazivne vrste zaba/amfibija,ali to nikako nemoze da se kaze za Litoriu zbog gradje tela i ostalih karakteristika sto se tice nasih prostora...medjutim postoje dve male oblasti na Floridi gde je uspela da egzistira u prirodi...ali to ce verovatno biti kratko sudeci po ekstremnim klimatskim osilacijama i tamo.....

Reptile Whisperer
10.04.12., 15:19
ja sam, ili mi se cini da sam hvatao takvu zabu, na selu u Sapcu su izasle iz otvora u Wc-a. Jako su lepe i vrlo osetljive , imaju zlatnobraonkasto oko i neverovatan odraz. Prsti su im ko lepak, gde god da skoci zakaci se:o Ahaha , ti nahvataj pa nam prodaj :D , zzm se .

Jel se one mogu drzati u paru ?

IamWhoIam
10.04.12., 18:33
Ahaha , ti nahvataj pa nam prodaj :D , zzm se .

Jel se one mogu drzati u paru ?
Covek je uhvatio gatalinku. Sto ga odmah napadate, vidite da je novi na forumu!