PDA

Pogledaj punu verziju : Pojeo leptiricu



Reptile Whisperer
14.04.12., 20:31
Posto se nalazi u mojoj sobi (Phelsuma madagascariensis grandis) cesto bacim pogled na njega i sada sam ga uhvatio kako je u ustima drzao leptiricu i naravno pojeo je . Nemam pojma kako se leptirica pojavila kod njega , mozda kroz rupicu u terarijumu (koja je u obliku jednakokrakog trougla a=a=1 cm i b= 2cm , da vas ne smaram tolko sa matematikom :D...) . Mada je mozda i usla dok sam mu prskao terarijum il nesto . Jedino me zanima da li mu moze biti nesto od te leptirice sto je pojeo ? :(

Satyr
15.04.12., 02:20
mislim da će mu biti isto kao da si ti pojeo leptiricu...
ništa

Reptile Whisperer
15.04.12., 19:32
E pa super onda , nisam nikada probao leptirice , ali mislim da su njemu ukusnije nego meni :)

Vlada 71
15.04.12., 21:54
Moj kameleon je letos pojeo 2 leptira, isto ni je nzm kako su usli u ter. i nije mu bilo nista.

homelessica
28.06.12., 15:02
Meni se stalno desava da mi leptiri ulete u terarijum jer imam velike vetilacione otvore... I naravno svaki je zavrsio u cicijevom stomaku.... :) uglavnom ulete uvece, kad ih privuku svetla iz terarijuma.... Do sada agami nista nije falilo, ali sam negde procitala da su insekti iz prirode potencijalni nosioci bakterija i parazita.... Ali par komada nece da budu problem :)

Bifrost
28.06.12., 16:29
E pa super onda , nisam nikada probao leptirice , ali mislim da su njemu ukusnije nego meni :)
Ako nikad nisi probao, zasto mislis da su njemu ukusnije? :D

Reptile Whisperer
28.06.12., 17:09
homelessica - Bas zbog toga sam se bojao jer znam da su ti insekti iz prirode nosioci bakretija ...
Bofrost - Pa kontam da je njemu ukusnije jer on stalno jede bube i crve , a ja nikad :P

homelessica
29.06.12., 08:42
reptile whisperer - Jedan nece da skodi.... Lose bi bilo da je to osnovna hrana.... Tako da, bez brige.... :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Reptile Whisperer
29.06.12., 10:31
Jedan ko nijedan :)