PDA

Pogledaj punu verziju : Pario bih amelanistic zenku sa anery muzjakom.



twilight
19.04.12., 08:36
Nije me bilo na forumu neko vremea me evo ponovo, dakle citao sam po netu svasta ali mi jedna stvar nije jasna, dakle kada se pare ovi morfovi, da li odma izlazi snow ili treba da se pare neki hetovi, to mi nije jasno? :)))

Sinbad
19.04.12., 14:50
Ovako stoje stvari :

Kada paris amel x anery = sve bebe su NORMAL het amel het anery ( imaju i jedan i drugi gen )
Kada paris te bebe :
het amel het anery x het amel het anery =
1/16 NORMAL
2/16 NORMAL het amel
2/16 NORMAL het anery
4/16 NORMAL het amel het anery
1/16 AMEL
2/16 AMEL het anery
1/16 ANERY
2/16 ANERY het amel
1/16 SNOW
Ja msm da ti je puno lakse da nabavis par SNOW i da sacekas da porastu i onda da ih paris , to je najlaksi nacin da dobijes leglo SNOW smukova :) :) :) :)

twilight
19.04.12., 15:01
Ovako stoje stvari :

Kada paris amel x anery = sve bebe su NORMAL het amel het anery ( imaju i jedan i drugi gen )
Kada paris te bebe :
het amel het anery x het amel het anery =
1/16 NORMAL
2/16 NORMAL het amel
2/16 NORMAL het anery
4/16 NORMAL het amel het anery
1/16 AMEL
2/16 AMEL het anery
1/16 ANERY
2/16 ANERY het amel
1/16 SNOW
Ja msm da ti je puno lakse da nabavis par SNOW i da sacekas da porastu i onda da ih paris , to je najlaksi nacin da dobijes leglo SNOW smukova :) :) :) :)


Znaci tako stoje stvari, a kada bih pario amel i snow ili anery i snow?

Sinbad
19.04.12., 15:28
amel x snow = 100% amel het anery
anery x snow = 100% anery het amel

Evo ti ovde pa racunaj sta te zanima , igraj se malo ;)
http://www.genetic-calculator.de/Calculator.aspx

The Zaba
19.04.12., 16:45
aj da se ubacim, s cime sve mogu da parim muzijaka LTSinaloe? razumeo sam druga da spada u kolubride i da moze sa masom nekih drugih zmija da se pari...

Igor Velevski
19.04.12., 18:28
Posto si pocetnik tesko da ces nesto postici sa hibridizacijom (predpostavljam da ti je pitanje sa kojom vrstom mozes da paris)! Mozes da paris sa svom vrstama roda Lampropeltis isto i Pantherophis, iako tesko ces to da postignes zbog vise razloga, niko nece da ti preporuci to da radis. Dobices hibride bez veze i radi reda, jer kad se radi hibridizacija mora da ima debeli razlog zasto se to radi i sta se hoce od te hibride! Najbolje uzmi si zenkicu sinaloe i tako pari!

The Zaba
20.04.12., 11:06
a moze i tako ;) hvala daso!

twilight
20.04.12., 14:31
Hvala na odgovorima :)