PDA

Pogledaj punu verziju : Vrste gustera koje se prodaju u Srbiji!!



Sandokan
28.04.12., 22:06
Kao sto i sam naslov kaze zanima me , a i verovatno mnoge druge potencijalne kupce , koji su sve gusteri na raspolagannju ove goine:D . Ustvari koje vrste gustera mozemo ocekivati u inku. za ovu godinu:icon_salut::cool: !!!

Satyr
28.04.12., 23:56
Leopard Gecko
Bradata Agama
Jemenski Kameleon
Crested Gecko
Fat Tail Gecko
Gherrosaurus Major
Tiliqua gigas gigas
N. Milli
Schneider skink
Gekko Gecko
Goniurosaurus hainanensis
Iguana Iguana

možda još koji, ali to je to uglavnom

Sandokan
29.04.12., 12:18
Hvala puno!!!!

Rohlland
29.04.12., 21:26
po kojoj ceni moze da se nabavi mali a po kojoj ordastao "Crested Gecko"? Hvala

Reptile Whisperer
29.04.12., 21:53
Mislim da je neko na ovom forumu prodavao crested gecko po oko 40 e valjda , nisam 100% siguran . Na kimovom sajtu sam video da se cene beba krecu oko 50ak e ( http://www.nsexotics.net/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=56) , evo ti link , pa sam vidi :)

Sinbad
30.04.12., 09:22
Leopard Gecko
Bradata Agama
Jemenski Kameleon
Crested Gecko
Fat Tail Gecko
Gherrosaurus Major
Tiliqua gigas gigas
N. Milli
Schneider skink
Gekko Gecko
Goniurosaurus hainanensis
Iguana Iguana

možda još koji, ali to je to uglavnom

Reci mi ko ce da razmnozi : Gherrosaurus Major , Tiliqua gigas gigas , Schneider skink , Iguana Iguana ? :D

Proka
30.04.12., 09:38
Ja mozda Major-e, a tokay-e do sledeceg leta.
Za majora trazim zenku da uparim, ako ne moraću i njemu zenku da kupujem.

Satyr
30.04.12., 15:25
Reci mi ko ce da razmnozi : Gherrosaurus Major , Tiliqua gigas gigas , Schneider skink , Iguana Iguana ? :D
ja sam napisao uopštenu ponudu guštera u srbiji
Trebalo bi i iguana da bude
za ostala 2 bude po koji s vremena na vreme :)


po kojoj ceni moze da se nabavi mali a po kojoj ordastao "Crested Gecko"? Hvala

Movski je to prodavao, kontaktiraj njega

poskok
01.05.12., 16:53
p.m.grandis, samo da dodam :) i da pozdravim ideju o parenju Gherrosaurus Major-a

Proka
02.05.12., 19:07
Jeste lepa ideja, ali problem je u tome da slabo ko ima Gherrosaurs Majora-a, pa je malo teze naći zenku za parenje.
Ja na zalost nemam prostora više u sobi za još jedan terarijum, čim iskombinujem prostor onda ću i da kupim zenku.

AZDAJA
03.05.12., 07:05
Da neotvaram novu temu pitacu ovde, koji gusteri nisu preterano zahtevni za drzanje - odnosno koji su dobri za "početnike" ?

Movski
03.05.12., 10:55
Uglavnom za prvog gustera vecina uzima,a i preporucuju se Leopard gecko ili Bradata agama (Pogona vitticeps), ali verovatno bi bili ok i Schneider skink i Crested gecko za pocetak,ne traze nikakve specijalne uslove.