PDA

Pogledaj punu verziju : Pobegla C. Cyaneopubescens !



acajelen
02.05.12., 00:04
Pobegla je verovatno pre nekih 5 sati. Ja otiso na proslavu prvog maja i dolazim kuci da bi mi baba rekla: idi vidi kako sam ti sredila i usisala sobu. Ala ju je sredila svaka cast :mad:. Drzo sam c.c. u kutiji od ferrero rosser kuglica i baba ju je oborila a posto je cc brza kao metak ko zna kud je zdimila. Najvise sam besan na nju sto mi nije odma javila. Zna da su tu tarantule i davala im je vodu kad sam ja bio odsutan... Kako se kaze u naroda, ko sa decom leze upisan se budi. Inace velicine je nekih 7 cm (raspon nogu). Odma sam gledo pod krevet i izgleda da je nema. Inace da stvar bude gora drzala je prozor otvoren i vrata a i macka se verovatno tu petljala, pored svega je i usisavala. Odma sam rasturio kesu od usisvaca da pogledam da je nije usisala. Ne verujem da je izasla kroz prozor ali je vrlo verovatno da je otisla u drugu sobu a ako je tako onda :(.
Cito sam postove drugih koji su gubili t. i kontam da niko bas ne moze da mi da neki savet. Pisem ovo vise iz nekog ocaja. Ko zna mozda me pogleda sreca... Odo da trazim...

hey-ho
02.05.12., 00:38
Proveri u kesi od usisivaca :)

Jazzman
02.05.12., 01:18
Pa nije bas mala, tako da gledaj i dalje po coskovima, regalima i ostalim skrovitim mestima.Ako je i dalje u kuci i ziva isplece negde mrezu sto ce ti olaksati pretragu...Srecno!

StefanBg
02.05.12., 08:46
Druze znam kako ti je, imao sam istu situaciju pre nekih 4-5 dana... Veruj mi, tamo gde je najmanje ocekujes, tu ces je naci... tu gde je pala ta kutijica, proveri 2m u krug svuda... I na zavesama ili tako nesto, nije daleko otisla 100%. Nadji samo mesto gde nema svetlosti i ona je tu 100%... Javi sta si uradio

Wolf
02.05.12., 10:06
Savet koji uvek pomaže pogledaj u/na ormaru :D

acajelen
02.05.12., 20:18
Samo da javim naso sam je 2 sata pre nego sam postavio post. To je zato sto sam bio mnogo iznerviran pa sam iskuco poruku i zaboravio da je posaljem. Inace snimio sam mesto gde sam je naso pa cu gledati da postujem kad budem mogo. Nasao sam je "u" krevetu. Otprilike to je nekih 3 m od mesta nesrece i maltrene drugi kraj sobe. Bila je poprilicno mirna kad sam je uzimo u ruke. Inace na i oko kreveta sam je odma trazio, jedino mesto koje sam ostavio u jos u obzir je bilo iza ormana... Bio sam mnogo potresen zbog toga jer sam mislio da je to to. Al eto. A babi sam reko da je otrovna i da mos se umre od ujeda da je iznerviram malko, jer joj ne zameram sto je oborila to, nego sto mi nije rekla. Inace meni se desilo da mi je paraphysa (odrasla) pobegla pa mi je sama dosetala pre nego sto sam skonto da je izasla. Neka luda sreca sto sam pogledo ( za ovu c.c.) kutijicu inace bi lego sa c.c. ,bukvalno pored glave, u krevet.

DigiNS
03.05.12., 01:11
A babi sam reko da je otrovna i da mos se umre od ujeda da je iznerviram malko, jer joj ne zameram sto je oborila to,.
Posle ce baba svasta da prica po komsiluku

acajelen
03.05.12., 01:25
Nece ne prica ona okolo o takvim stavrima, a i reko sam joj posle da nije opasna, reko sam joj to jos pre nego sto sam poceo da ih cuvam nego kad je videla koliko se nerviram...

Wolf
03.05.12., 17:04
De će pričati po komšiluku ,znaš i sam da je stav matorih po pitanju gajena isekata ..... :D

acajelen
29.09.13., 01:31
4972

evo slike ako neko uopste i cita ovaj post. Nadam se da ce biti bar od neke pomoci onima koji izgube svoje ljubimce. U pitanju je ugao kreveta, bila je zavucena skroz u ovaj mracni deo. Imao sam jos par slika ali mi je crko tel pre nego sam uspeo da ih prebacim. Posle sam i zaboravio na ovaj post. I evo sad se setih...