PDA

Pogledaj punu verziju : Bolesna feretka



Rohlland
02.05.12., 16:31
pre 3 dana IDIOT od druga kupi feretku koja voli da grize! sinoc ga je poprilicno ugrizla, kad je uspeo nakon pola minuta da je otkaci sa misica u naletu besa "istukao" ju je koznim rukavicama! koliko sam razumeo, poprilicno, e sad, problem je sto je jadan malisa nakon toga povratio i nakon toga miruje, kako da nema zivota u njemu, preuzeo sam ga od njega, pustim ga u dvoriste, maolo tumara ali se brzo umara, cudno dise i primetio sam da mu oci vese nisu crvene koliko su bile, vec su malo svetlije! ceo dan lezi slabo jede... primetio sam da mu je izmet normalan, nema promene! takodje koliko sam primetio, govance mu ne smrdi kao prva 2 dana koja je proveo kod njega!
MOLIM vas, zarad zdravlja zivotinjice recite mi sta je najpametnije da uradim osim da ubjem druga! HVALA

Celav
02.05.12., 21:46
Ja bi do sada vec 10x otisao do veterinara. Niko ti ovde nece dati bolji odgovor, niti izleciti feretku.

princess
03.05.12., 06:19
Jadnicak mali!
Iz tog razloga sam se ja plasila da uzmem feretku, i mnogo sam i citala o njima, informisala se kod ljudi koji imaju feretke, i shvatila da nije to za mene.
Ne moze svako da ima bas svaku zivotinjicu, samo zato sto mu se svidja.
Prosto, ljubimac i vlasnik moraju karakterno da se uklope.
Odvedi jadnicka kod veta, sto pre, ko zna sta mu je taj moron ispomerao dok ga je tukao:confused2:

Rohlland
03.05.12., 10:46
imao sam jutros zakazan pregleda kod veterinara, ali od kad sam okacio ovo do sada, velika je promena NA BOLJE! poceo je da jede, aktivniji je i bolje izgleda! necu ga muciti i traumirati, kad je vec bolje, ali bez obzira u toku dana veterinar dolazi da logleda dzukca... :) hvala svima!

Djordje93
08.06.12., 18:59
E pa drago mi je da to cujem. Ali gde da je izudara,pa mogao je da joj/mu polomi sta god jacim udarcem. Samo da ti kazem, nisam jos video feretku koja nece da gricne,pa bar malo. Ja kad sam kupio zenku kao malu nije ujedala , pa je jedan period samo za prste grizla,svi su bezali po kuci i pricali mi da je prodam haha :D luda vremena.. A sad se smirila,cak sta vise , smem bos da budem i da je pustim da se seta po sobi,dok pre nisam smeo ni ruku da ubacim. Vremenom se zivotinja smiri i pripitomi,naravno moras dosta vremena provoditi sa njom.Glavni razlog njenog ponasanja tada bio je taj sto sam je drzao u garazi i bas to sto sam rekao,nisam imao puno kontakta sa njom,onda je jedno vreme bila u kuci i tad se i smirila potpuno,ali cim se okotila sad u aprilu morao sam da je prebacim sa sve malcima u veliki kavez u garazi,ali hvala Bogu,njeno ponasanje se nije promenilo,mazi se i dalje,dok me malci ujedaju samo tako :D Nego reci nam sta ti je sa malcem , jel ok sad? I smrdi li? hahah ako ne smrdi,onda to nije feretka :D