PDA

Pogledaj punu verziju : Zelim da kupim gustera



Andrej123
05.05.12., 12:55
Zdravo svima nov sam na sajtu i na forumima! Zeleo bih da kupim nekog gustera e sad zanimaju me cene i koji je najbolji da se sa njim pocne teraristika :) ? Imam iskustva sa zmijama i gusterima ali nikada se nisam intenzivno bavio,takodje me zanima sta gusteri najvise jedu moj komsija drzi golubarnik a cuo sam da se ispod golubarnika skupljaju neke bubice koje oni vole, pa ako biste mi objasnili to malo bolje ^^ ! !ko je neko voljan da mi pomogne Hvala :o

filipj97
05.05.12., 13:49
http://www.nsexotics.net/

Imas tu opisane neke gustere :)

vladimir
05.05.12., 21:00
predlazem leopard gekona super su ,sro se tice golubarnika kake god da su bube i crvi nikako kozna kaku bolest nose te bube i crvi izmet svugde ,ima dosta ljudi na grupi sto prodaju hranu ,ja mojim gekonima nebi davo odatle

Andrej123
05.05.12., 22:53
Okej Hvala!

Vlada 71
06.05.12., 01:48
Ja bih ti preporucio Jemenskog kameleona, ja imam tog gustera i veoma je zanimljiv i nikako ne daj ljubimcima hranu iz prirode.

Sinbad
06.05.12., 09:49
Dobrodosao :)
Mozes da kupis bilo kog gustera sto moze da se nadje kod nas samo je pitanje koliko si odgovoran i koliko imas vremena da mu posvetis ...

Andrej123
06.05.12., 12:34
Hvala svima na odgovorima,Inace Sinbade imam i previse vremena xD...I Kupio bih L.Gecko ali ne znam da li se oni prodaju u pet Shopovima i koja im je cena!

Jazzman
06.05.12., 16:24
Najbolje da kupis od strastvenih i proverenih uzgajivaca koji to rade kod kuce i kojih ovde na forumu ima nekoliko.Tako ces dobiti kvalitetniju jedinku i najbolje savete.A verovatno i cene. ;)

Sinbad
06.05.12., 17:45
Slazem se sa tobom Jazzman... :)

homelessica
28.06.12., 14:55
Pre nego sto kupis gustera, potrudi se da obezbedis sve sto je tom gusteru potrebno. Svaki ima neke posebne uslove cuvanja... Tek kad obezbedis terarijum lampe, grejace,podlogu,vitamine, kalcijum, hranu.. kupi gustera.... Ovo ti pisem zato sto sam cula milion prica da prvo kupe gustera, a posle nece da obezbede potrebnu opremu koja je navodno skupa, i guster oboli od raznih bolesti, muci se i ugine na kraju.. Trebace ti u startu oko 150 eur minimum...

Andrej123
29.06.12., 09:31
Sve je to sredjeno imam l.gekona vec meseca dana :D

homelessica
29.06.12., 19:05
Baci neku fotku :)