PDA

Pogledaj punu verziju : Jos jedan novi clan i predlog :)



Vukmon
09.05.12., 18:49
Pozdrav svima, ja sam Vuk. Saznao sam za ovaj forum pre par sati i nakon citanja nekoliko interestantnih tema odlucio sam se registrovati :)

Ne posedujem ljubimca, ali se volim procitati sta ljudi imaju i sta je novo na trzistu. Moguce je da nesto u buducnosti i uzmem :)

Hteo sam dati predlog vezan za spisak ljubimaca koji bi mogao biti prikazan ispod avatara. Taj spisak bi mogao posluziti da svi clanovi medjusobno znaju sta poseduju i na taj nacin mogu poslati poruku za pomoc clanu kod kojeg vide da ima ljubimca za kojeg oni traze pomoc.

Evo i (nespretno napravljene u Paintu) slike kako bi to trebalo izgledati:

http://i50.tinypic.com/27wt1km.jpg

Geni
09.05.12., 18:52
Ja imam preko 50 vrsti a neke i po nekoliko komada od svake vrste. Na šta bi ličio moj post? ::D

Vukmon
09.05.12., 18:55
Ja imam preko 50 vrsti a neke i po nekoliko komada od svake vrste. Na šta bi ličio moj post? ::D

Hahaha prevideo sam velike kolekcionare :) Ne preostaje nista drugo nego da (ukoliko zelis) zguras sve vrste sa sitnim slovima u potpis.

Mislio sam da bi bilo korisno da bilo gde od svakog clana pise sta poseduje, jer bi mnogi tako dobili savet iz prve ruke...

Geni
09.05.12., 18:57
Pogledaj profil, već postoji mesto za spisak ljubimaca ;)

patak
10.05.12., 02:21
Pogledaj profil, već postoji mesto za spisak ljubimaca ;)

upravo tako :)
odes na profil i imas gde pise "o meni" i tamo ti pise spisak ljubimaca...
mada, nisam nikada isao na profile da bih gledao ko sta ima, jer se uglavnom zna ko sta ima...
evo, po mom avataru znas sta imam, na Geni-jevom avataru vidis tarantulu, znaci po mojoj predpostavci Geni ima brdo tarantula, a mozda poseduje i jos nesto sem tarantula... :)

uglavnom, nije losa ideja to sto mislis, ali stvarno, na sta bi licilo kada bi svi to pisali? to bi bile male biblije :)

Vukmon
10.05.12., 02:34
uglavnom, nije losa ideja to sto mislis, ali stvarno, na sta bi licilo kada bi svi to pisali? to bi bile male biblije :)

Slazem se da je losa zamisao da se pise :rolleyes:

Mozda bi bilo resenje da onaj koji popuni spisak da mu se automatski pojavi tipka ispod avatara "Spisak ljubimaca" (ta tipka bi bila shortcut za profil/o meni). Na taj nacin bi ostali clanovi znali da neki clan ima popunjen spisak, jer ovako ja bi morao otici na svaki profil da vidim da li neki clan uopste ima nesto na spisku.

Primer: Ja ne bi imao tu tipku jer nemam trenutno popunjen spisak, dok bi se vec ispod tvog avatara nalazila ta tipka.

Evo (opet nespretno napravljene) slike :)

http://i50.tinypic.com/292spjp.jpg

patak
10.05.12., 03:22
nije to lose...
meni npr nije problem da napisem sta imam, ali ne verujem da bi neko imao zivaca da pise sta sve ima, jer ima dosta njih koji verovatno ni sami ne znaju sta sve imaju :D