PDA

Pogledaj punu verziju : Lizard Landscapes



Toster
02.06.12., 00:27
Evo jedne stranice s dosta dobrim pozadinama i ukrasima za terarije, možda već znate za nju.
lizard-landscapes.com (http://lizard-landscapes.com)

Ima puno pozadina, skrovišta, ukrasa i slično koji se mogu ubaciti u terarije.
Sve je izrađeno od stiropora, tako da je i dosta jeftino.

Što je najbolje, za svaki rad imate i video kako izraditi :)

Reptile Whisperer
02.06.12., 01:19
Bas sam jedno vreme dosta stvari gledao na tom sajtu i hteo da napravim , ali nikako da se nakanim i nadjem vremena :) ...Nisam skontao u ovom videu s cim (www.youtube.com/watch?v=Rgh9jXme6OE& 12:51) on maze taj stiropor pre nego sto pocne da ga boja ?

Sandokan
02.06.12., 19:45
on bukvalno premazuje malterom(koji je bez peska,i ne toksicni), i nanosi dosta slojeva.Posle toga nanosi razne boje koje mu odgovaraju.Samo na kraju nisam shvatio, on sve ,,natopi,, zaptivacem-(prevod za rec,,sealant,,) koji nema da se kupi u Srbiji ali sam razumeo da je to otprilike lepak za drvo(onaj beli) pomesan sa vodom(50% vode, 50% lepka);)

Reptile Whisperer
02.06.12., 20:11
Znam da je bio govorio bez peska , al nisam skontao sta :D Znaci on jos u taj malter sipa neku boju i onda jos preko toga nanosi boje ?

Bauk
03.06.12., 01:06
Grout ili fug masa, nisam siguran da ovde imamo tu verziju bez peska...Moze to a moze i lepak sa plocice...pravio sam drugaru pozadinu za aq, stoji u vodi 3-4 godine i nijedna mu riba nije crka...nije toksicno, farbali smo bojama za beton...

A na kraju premazuje silikonom, kako on kaze moze onaj kojim se lepe akvarijumi, jer sigurno nije toksican za zivi svet