PDA

Pogledaj punu verziju : izveo pitona u setnju



popke
19.06.12., 01:23
http://www.mondo.rs/s248635/Info/ex-YU/Kraljevcanin_uhapsen_jer_je_setao_pitona.html

StefanBg
19.06.12., 13:20
Mozda ga je koristio za slikanje sa drugim ljudima.. Ko zna, ja ne verujem novinarima...

Reptile Whisperer
19.06.12., 13:26
Kontam i ja da ga izveo da bi se slikao sa drugim ljudima ... Ima dosta njih koji ih iznose na slikanje u CG

NecrovoX
19.06.12., 14:46
Meni samo nije jasno koja su to zaštitna sredstva koja on nije imoa za tu zmiju? Povodac?!?!?

Nelle333
19.06.12., 14:51
Nije imao korpu i protiv otrov! :)

Vlada 71
19.06.12., 15:22
Pazi da ih ne pojede!!! Debilcine klasicne.

nenad
19.06.12., 21:51
A tako verovatno privode i kažnjavaju i gazdu svakog psa koji ga je vodio bez korpe. Idiotluk.

popke
19.06.12., 23:04
mene bas interesuje dal postoji zakon u srbiji da mogu da vas uhapse ako iznesete svoju zmiju negde u javnost da se slikate sa ljudima ,recimo ? naravno bez bilo kakvog naplacivanja ! i ako imate cipovanu zmiju sa dozvolom drzanja ? da li ta dozvola vazi samo za vas stan ili mozete izneti svoju zmiju i negde da se malo ljudi slikaju recimo ili sta vec ?

Celav
19.06.12., 23:15
Koliko mi se cini zakon u CG je isti kao i kod nas. Jedini razlog zasto su priveli tog lika sa zmijom je zato sto je strani drzavljanin, a kada je strani drzavljanin zatecen u prekrsaju, po skracenom postupku se privodi kod sudije za prekrsaje gde se naplacuje kazna, a zatim se isti pusta. Taj deo su novinari izostavili posto bi prica bila nebitna.
Zakon o javnom redu je star i kada je pisan pre mnogo godina nije se uopste razmisljalo da ce ljudi u buducnosti setati zmije po ulici, fotografisati i slicno, inace bi siguran sam zabranili iznosenje u ovom slucaju zmija na javna mesta.

$Daconi... :)
20.06.12., 00:55
kao sto sam vec odgovorio na ovu vest na fb. temi-
ja takodje izvodim svoje pitone vec godinama-i nastavicu da ih izvodim! takodje sam bio u raznoraznim situcijama- pa cak i gorim od ove..a sto se tice licno ovog slucaja- u Ulcinu godinama unazad izvodi pitona covek ciji je rodjeni brat nacelnik komunalne i glavni za sve te stvari vezano za ulicu. tako da je sada verovatno jasnije iz kog razloga je uhapsen kraljevcanin..toliko o tamosnjim zakonima...