PDA

Pogledaj punu verziju : blue tongue skink ili bradata agama?



homelessica
21.06.12., 09:30
Imam dilemu.... Da li da uzmem jos jednu bradatu agamu, ili blue tongue skink-a.... Vec imam jednog bradonju, star je 7 meseci... Citala sam da parove ne treba drzati zajedno, ali bih volela da moj Cicy makar i povremeno ima drustvo :)

A sto se tice blue tong-a, ne znam puno o njima, citala sam nesto o njima, ali mi to nije dovoljno.... Da li ima jos nekog na forumu ko ih cuva da me posavetuje vezano za uslove i nacin cuvanja.....

legenda
21.06.12., 12:33
@zarko ima jednog na prodaju pitaj njega za iskustvo,drzanje itd..

homelessica
21.06.12., 12:53
Znam, vec sam ga pitala.... Ocekujem njegov odgovor.... :) Ali moja dilema je jos uvek prisutna....

wazzup
21.06.12., 13:13
Pa cena je, ja mislim, oko 90 eur za malog skinka, njega sam hteo al mnogo mi je 90 eur za gustera.....inace, omnivori su, mogu jesti i tvrdo kuvana jaja, insekte i meso....pogledaj po netu za Caresheet o njima

homelessica
21.06.12., 21:05
Uzimam blue tonged skink-a sutra... A agamica ce morati da saceka mesec-dva.....

Sinbad
21.06.12., 23:42
Pa cena je, ja mislim, oko 90 eur za malog skinka, njega sam hteo al mnogo mi je 90 eur za gustera.....inace, omnivori su, mogu jesti i tvrdo kuvana jaja, insekte i meso....pogledaj po netu za Caresheet o njima

Cena malog skinka je oko 50-60eur max !!!

homelessica
22.06.12., 05:51
Kod Zarka je 75....