PDA

Pogledaj punu verziju : Hrana za G.roseu



senyue
14.08.12., 15:34
cao nova sam ovdje tako da mi nezamjerajte previse haha;) ugl. prije 10 dana sam dobila za rođendan od dečka grammostolu roseu staru otprilike godinu dana. neznam jeli mužjak ili ženka ja se osobno nadam ženci:D stvar je u tome su sam joj ponudila vec 3 triput hranu(2 puta skakavca i treci puta nekog crvića) i svaki put bi odbila(znam da to inače nejedu ali samo dok se snadem). neznam dali obija hranu jer će se možda uskoro presvući ili joj neodgovara?znam da su t.izdržljive životinje ali se svejedno bojim za nju. dali imate prijedloga sto da joj ponudim i dali mozda neko zna nekog u hrvatskoj koji prodaje hranu za t.? bila bi jako zahvalna na bilo kakvom savjetu:)

marko_pa
14.08.12., 16:33
Da je gladna smazala bi i skakavca i crva.
Cak i manjeg gustera, drugog pauka, bogomoljku...
Naravno to nije razlog da joj dajes bilo sta od navedenog.
Mesecima moze bez hrane tako da ne moras po svaku cenu da joj nudis bilo sta dok ne nadjes adekvatnu klopu.
Moja rosea je jela gotovo svaki dan dve nedelje pa se bacila na tromesecni post.

Pogledaj u podforumu ziva hrana temu "eublaberus distanti".
U toj temi je poslednji post napisao momak iz HR koji prodaje zivu hranu.
Cini mi se froginho da mu je nick.

gagi
14.08.12., 18:12
A možeš i ovde potražiti hranu http://www.crotarantula.eu/

senyue
15.08.12., 22:58
hvala puno:) i dali je normalno za t. da se boji blizine ljudske ruke? zar nebi prirodnija reakcija bila da je pokuša napasti?

hey-ho
16.08.12., 00:42
G. rosea je jedna od najmirnijih tarantula i jako retko ce se suprotstaviti, osim u slucaju zenke koja cuva kokon. Nabavi neku Poecilotheriu ili P. murinusa i videces njihove prirodne reakcije :)