PDA

Pogledaj punu verziju : Velika dilema



Mage
16.08.12., 18:27
Ljudi imam veliku dilemu
Ne znam sta da kupim....
Dvoumim se tj troumim se izmedju ovih stvari :
Kukuruznog smuka,bradate agame i neke dve tri nove tarantule...Posto vec imam 3 Tarantule one nekako otpadaju ali bih voleo da uvecam svoje carstvo pauka,ali bih isto zeleo da se oprobam i u reptilskoj teraristici...(Mogao bih svima da obezbedim lepe uslove zivota)..Dajte neke predloge....Neka licna iskustva ili zasto da a zasto ne tu vrstu ..
Hvala!

btw nisam znao gde da stavim ovu temu pa sam je strpao u slobodan deo foruma,ne zamerite mi :)

Proka
16.08.12., 19:53
Uzmi onu kojoj možeš da posvetiš vreme i obezbediš najbolje uslove.

Mage
16.08.12., 20:40
Fora je u tome da mogu svima da posvetim jako mnogo vremena i da bih verovatno uzivao u tome....Ali ne mogu da se odlucim :/

Proka
16.08.12., 20:43
Ništa, ti uzmi sve tri ;)

Mage
16.08.12., 23:23
Kriza,nema se toliko :D

Reptile Whisperer
16.08.12., 23:48
Ja da sam na tvom mestu uzeo bi nesto cetvrto :D . Posto kukuruzni smukovi , agame , leopard gekoni(jedino mozda morph) i to tako "old school " skoro svi imaju , pa su malo dosadni ... Naravno nista protiv zivotinja i ljudi koji ih poseduju , samo kazem ;) . Mozes uzeti naprimer fat tail gecko, viper gecko, crested gecko, pictus( sto bi Hornet napisao :) ) . A od zmija meni je naprimer zanimljiviji pitoni ili boe od smukova i tih kolubrida ... Mada svako ima svoje misljenje i nemam nista protiv tudjih misljenja :)

hey-ho
17.08.12., 07:39
Slazem se sa ovim. Kontaktiraj Hornet-a, on ima par vrsta gekona, vise morfova LG, i vidi sta ti preporucuje.