PDA

Pogledaj punu verziju : Prokleta H.maculata!



Dule
26.08.12., 01:04
Onomad uzeh slinga i jedva da sam ga vidjao,ali kontah kad poraste ohrabrice se,da ne kazem proqrcice se(ups,kazao sam),pa ce izlaziti cesce.Od te rabote 'leba nema... I dalje se stekao sa nekih 8cm,ali je sve vise licio na zenq.Boja mu je bila sve svetlija,da bi sa poslednjim presvlacenjem noge ostale belicaste,ali je opistoma nesto odlakavela.Da li da mu depiliram pozadinu ili sqpljam pare za operaciju promene pola!?Ja ga godinu dana 'lebom 'ranim a on/ona/ono(k'o Boki 13...) tako...Uzeo sam jos jednog slinga sa namerom da ga prodam,ali malisa se ne steka uopste,spreman da pojede,popije i kavgu zapodene,pa sam odustao od prodaje.On mi je svetlo na kraju maculata-tunela...

Muffy
26.08.12., 13:48
Wtf...ja reko' sad ces da pises o tome kako te ujela, ili tako nesto, kad ono...

hey-ho
26.08.12., 14:16
Koja je svrha teme?

Dule
26.08.12., 14:17
Zao mi je sto sam te razocarao,ali ako ce da ti bude bolje gurnucu ruq u terarijum.:) A prica jeste WTF.Posle svakog presvlacenja je bila sve svetlija i bio sam ubedjen da je zenka,kad posle poslednjeg bilo je WTF!? Dlakava spodobica zuckastog dupeta...Ne poznajem licno nikog ko ima maculatu,da bih
pricao sa njim o tome,pa sam od muke resio da otqcam na forumu i eto...