PDA

Pogledaj punu verziju : Potencijalno razmnozavanje za B.Smitija :)?



vukodlakavac
06.09.12., 23:08
pozdrav

zadnji put kada mi se pauk presvukao (zenka, 5 godina matora)
primetio sam da na nogama ima one izrasline, kapiram da je polno zrela.. e sad

Ne znam da li da je parim, i da li neko ovde ima muzjaka koji je za taj posao ;)?

hey-ho
06.09.12., 23:44
Izrasline na nogama, nakon finalnog presvlačenja dobijaju jedino mužjaci tako da... nemaš ženku :)

vukodlakavac
07.09.12., 00:38
Izrasline na nogama, nakon finalnog presvlačenja dobijaju jedino mužjaci tako da... nemaš ženku :)

Imam muzjaka starog 5 godina?

Proka
07.09.12., 00:57
Kukice?!?
Molim te da uslikaš da vidimo da li gledaš šta treba.
Pauk je bio kod mene od 2007 Avgust (http://www.teraristika.org/forum/showthread.php/3029-Terarijum-za-B-Smithi), kimovo leglo.
Miroslav je proveravao i rekao da je zenka, ako se ispostavilo da je drugačije javi se da uzmem pauka nazad i vratim novce ;).

vukodlakavac
07.09.12., 01:08
Kukice?!?
Molim te da uslikaš da vidimo da li gledaš šta treba.
Pauk je bio kod mene od 2007 Avgust (http://www.teraristika.org/forum/showthread.php/3029-Terarijum-za-B-Smithi), kimovo leglo.
Miroslav je proveravao i rekao da je zenka, ako se ispostavilo da je drugačije javi se da uzmem pauka nazad i vratim novce ;).


pa meni je cudno ako je musko, kako je toliko preziveo?

pa aj uslikacu sutra, jer se sad ukopao pa da ga nesmaram.. uglavnom nisam to ranije primetio, al na prednjim nozivama ima kao neke kuke.. mozda sam se istripovao :D
nadam se L:D haah

Proka
07.09.12., 01:18
Muzijak B.smithi moze da pozivi toliko 4 do 5 god(negde kazu 6 do 8 ), ali sa 2-3 god bi trebalo da se jave kuke na nogama, što nije imala do sada i sad mi je to bizarno.
Sutra postavi sliku ovde da vidim.

hey-ho
07.09.12., 01:25
Imam muzjaka starog 5 godina?

Vrlo je verovatnije da imaš mužjaka starog 5 godina nego ženku sa kukicama :D Ako je malo jeo i retko se presvlačio, moguće da je tek posle 5 godina sazreo ali kao što kaže Proka, okači slike na kojima se vide "kukice" a dobra slika pedipalpa bi takođe bila od koristi.

vukodlakavac
07.09.12., 01:32
41894190 EVE GA ... to je ta promena..kojoj se niko nije nadao heh

Proka
07.09.12., 01:35
Dobio sam slike na face, jeste muzijak.
Edit, evo slika i ovde.
Cudno baš, ali napravili smo kompromis koji odgovora za obojicu ali smor jer što se taman navikao na T.
U svakom slučaju imaš muzijaka pa nek se javi neko ko ima zenku :)
A mi se vidimo večeras

vukodlakavac
07.09.12., 01:40
Dobio sam slike na face, jeste muzijak.
Edit, evo slika i ovde.
Cudno baš, ali napravili smo kompromis koji odgovora za obojicu ali smor jer što se taman navikao na T.
U svakom slučaju imaš muzijaka pa nek se javi neko ko ima zenku :)
A mi se vidimo večeras

Taj rad./.### eheh al to je zivot.. :D Ma valjda ce jos poziveti.. ### nadam se da ce doterati do te 8. godina..

Wolf
07.09.12., 09:06
Dobio si sina :)Z

Svašta može da se desi :D

IamWhoIam
07.09.12., 09:21
Imam ja spremnu zenku, skoro se presvukla, lepo jede, pa da probamo?

hey-ho
07.09.12., 10:35
Da, definitivno je mužjak a pošto se i poslednji put presvukao neće sigurno proživeti još 3 godine tako da gledaj da obaviš posao što ranije. :)

vukodlakavac
07.09.12., 17:24
potrudicemo se :D