PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoc oko stvari za gekona



Aleksandar16
08.09.12., 19:01
Kupio sam juce leopard gekona i mogu da kazem da sam jako zadovoljan . samo kada sam kupio terariujum osecao se lak i farba u njemu ja sam mislio da to nije opasno jer ima onu mrezicu na terarijumu . on se prvu noc kad je dosao ( juce ) pentrao i razgledao . onda danas ujutru kada je izasao iz pecine ponovo se pentrao . onda kada sam se malo razbudio otisao sam da kupim stiropor . kada sam kupio i isekao za dimenzije terarijuma onda sam stavio ispod terariujuma i grejac i stiropor .
onda od kada sam stavio on je samo lezao ispod jedne stenice na strani terarijuma gde je grejac i uopste se nije vracao u pecinicu . pa sam ga kasnije prvi put hranio , pojeo je 5 onih malih crvica i od tada samo lezi i pomalo zatvara oci . ja mislim da on sad vari svu tu hranu ili ceka mrak ali se plasim zbog onog osecaja farbe da nije mozda zbog toga jer se i dalje oseti farba .Ako treba da ga slikam dok lezi mozda bi vam pomoglo . evo malo slika i hvala :D
42044205420642074208

P.S.
prve tri slike su kada se pentrao a ove druge dve je dok je lezao ( od kad imam grejac )

:icon_cheers::icon_cheers::icon_cheers: ljudi . on me #####avao . on ceo dan lezi i onda kad se uplasim i pocnem da pisem on se pomera i gleda me ( verovatno u glavi umire od smeha ) ali dobro i dalje da li je onaj miris farbe opasan .

Proka
08.09.12., 19:55
Koliko se ta farba oseća? Mislim da ako ti je kimo prodao nema tu brige!
Ja sam ti juče u tvojoj prvoj temi rekao kako da napraviš skorivšte ili uslikaj trenutno da mogu da vidim kako izgleda.
Jer ako gušter nema gde da se sakrije (oseća sigurnim) to dosta doprinosi stresu, što naravno treba da izbegavaš.

Aleksandar16
08.09.12., 20:21
ima da se sakrije sad bi ti pokazao ali nemogu jer kada sam stavljao slike on mi je valjda samo dao 512 kb na nekom menedzment prilogu .Ali kimo je to uradio odlicno . ako vidis na ovim starijim slikama mislim da se vidi pored ovog velikog narazdzastom nesto svetlije i manje pored toga sa rupom negde u sredini pa ta rupa vodi u pecinu . e i ako mozes da mi kazes kako da stavljam vise slika bilo bi super jer bi mogao da ti pokazem sve detaljno . svakako hvala na svemu .

Proka
08.09.12., 20:28
Napravi acc na http://imageshack.us/ i tamo mozeš nakačiti slike i posle postaviti link ovde!

Aleksandar16
08.09.12., 20:46
E hvala , evo napravio sam acc i na njega sam stavio sve slike gekona
http://imageshack.us/homepage/?user=aleksandar16
pa tu mozes da vidis mesto za sakrivanje . ja sam ga okrenuo da mozes da vidis kako je iznutra
Upravo dok ovo pisem on je u pecini . :D

vladimir
09.09.12., 00:40
super je gustercic i terarijum je lep dobro dosao u svet teraristike

Aleksandar16
09.09.12., 09:42
E hvala ti i bolje vas nasao