PDA

Pogledaj punu verziju : Hitna pomoc !



Aleksandar16
09.09.12., 21:10
pobegao mi je jeda ona bubasvaba ( blatta lateralis ) u kuci dok sam hranio gekona . bila je zenka
znam to jer je bila crna , to se desilo prekjuce pobegla je pored ormarica pa iza njega pa nestade .
kako da znam da li ca da bude infestacija tih bubasvaba u mom stanu , pa da mi mama izbaci i
gekona i mene iz stana . kako da nadjem da li imam jaja u stanu i kako da ih se uklonim .
hvala

hey-ho
09.09.12., 21:12
Nece se nista desiti, ne mogu da se razmnoze i opstanu u stanu tako da bez brige. Naci ces je zivu ili mrtvu posle nekog vremena.

Aleksandar16
09.09.12., 21:16
uh hvala ti , pao mi je kamen sa srca . mogu mirno da spavam

vladimir
10.09.12., 02:26
meni pobeglo vise puta pa sam ih nalazio ja sam u potkrovlju samo 1 sam nasau ka ulaznoj kapiji ito zgazenog

hopsy
10.09.12., 20:32
Takodje bezali i muzjaci i zenke, vise puta. Tako da iako mi je mozda neoplodjena zenka pobegla bilo je prilika za neku van-kutijsku oplodnju hahah i nikad se nista nije desilo. Najcesce sam nalazio mrtve ispod tepiha...:cool:

marko_pa
10.09.12., 21:22
:mad: Meni je pre tri dana "pobeglo" cca 3000 crva tenebrio molitor!
Prosula se kadica koju su crvi sami preturili jer je stojala na ivici police.
Jos uvek nalazim po par komada kako seta po podu i coskovima.

Mage
10.09.12., 22:00
Meni je pre mesc dana pobeglo ravno 50 komada lateralisa....neke sam uspeo da usisam i da vratim..ali vecinu sam nalazio nocu po coskovima sobe.....Sada ih vise nema jer kako ufatim jednog tako zavrsi kod neke tarantule :D

Aleksandar16
10.09.12., 23:13
haha zanimljive price imate , meni ovaj jedan i ja se uplasio a vidim vama po stotine i nista ... hahahaha
hvala vam na odgovorima

Reptile Whisperer
10.09.12., 23:19
Uf , meni je bilo pobeglo 10ak malih lateralisa , pa sam ih nalazio po kupatilu , ali nije sto sam ih ja nalazio , nego ih je i keva nalazila :DD ... Jedva sam je uspeo nekako slagati da to nisu moje bube , inace mislim da bi ih sve na dvoriste bacila :D ..

vladimir
11.09.12., 00:08
meni je jos pre oko mesec ipo pobegli fobasi i vecinu sam nasao neke nisam sad ponekad nadjem bubu kako seta po zidu i icapim je ali valda ce skoro prestati

StevaNS
18.09.12., 21:54
Naci ces je zivu ili mrtvu posle nekog vremena.

Ili ce je mama naci :)

Muffy
21.09.12., 15:37
Meni je dosta pobeglo i samo sam ih neko vreme vidjao po kuci. Sad ih nema...nadam se...