PDA

Pogledaj punu verziju : Brazilska dugina boa - stigla



Duleslash
11.10.12., 20:32
Dragi moji teraristi,
nije me bilo neko vreme, sto ne znaci da nisam pratio vase postove i sl. Ali eto tuzna sudbina sa mojom Kejsi me je malo odvojila od vas.
Evo sad sam se vratio sa brazilskom, sobzirom da od nedavno nisam vise sa matorcima. Sad eto imam i ovog prelepog cimera, kome jos nisam smislio ime ali uskoro cu. Eto pa tako.. trebace vremena da se malo vratim u normalu, al nadam se da me se neki od vas secaju :cool:

slike uskoro ;)

Reptile Whisperer
12.10.12., 17:54
Brazilke su super :D . Ja isto planiram da uzmem , ali nemogu da se odlucim kako da joj uredim terarijum . Ako mozes , stavi i slike terarijuma :D

Duleslash
15.10.12., 00:36
Nisam jos uvek zavrsio sa uredjivanjem , al videcu da pustim neku slicku..
medjutim zmice je dosta neurozno kad ga uzimam u ruke posto je u vecini sklupcana..
a i ja nemam mnogo iskustva.. :)

Duleslash
27.10.12., 21:20
evo ako se neko interesuje za ove vrste boa, nasao sam jedan fin sajt http://www.moonlightboas.com/ ima zanimljivih, informacija slika i videa..
evo slike jedne od zanimljivih (ja mislim) morfova:
Anerythristic- njihov ljubimac Midnight..
4314

Danijela91
26.11.12., 15:52
Potrebno je neko vreme da se navikne na držanje u rukama, obično je tako. To je Boa tricolor je l'? Koliko znam, boe rastu oko 3 - 3,5 metra, pa me interesuje koliki terarijum imaš?

Danijela91
26.11.12., 19:12
oprosti, nije ovo pravi naziv već Epicrates ceuchria (boa duginih boja)

Reptile Whisperer
26.11.12., 20:38
Brazilske dugine boe ne porastu tako velike , mislim da porastu od oko 1.2 m - 1.8 m :)