PDA

Pogledaj punu verziju : Piktus gekon



tattoo 035
14.11.12., 19:58
Dali neko ima iskustvo sa njima?.......

poskok
19.11.12., 22:45
Lep gekon ali potpuno nevidljiv u terarijumu. Ne znam da li je situacija drugacija ako je u terarijumu vise jedinki, ja sam ih drzao odvojeno i da ih nisam vadio radi hranjenja ne bi ni znao da su tu...

tattoo 035
20.11.12., 18:15
Ja sam je uzeo pre dva dana......i samo sam ga jednom video da je izasao,a da primetio sam da je poceo i da se presvlaci.......

tattoo 035
21.11.12., 14:51
Jutros kada sam ustao nije vise bio u terarijumu.......:(,dali postoji neka fora da ga izvucem na cistinu :)......

legenda
21.11.12., 15:40
Meni je bezao jedan,uzmi zatvori sva vrata i pusti ga cekaj da padne mrak ugasi sva svetla,i uzmi baterisku lampu i trazi ga ja sam tako mog naso,jedino ce preko noci da izadju

tattoo 035
23.11.12., 11:38
Nasao sam ga :D...hvala.....

stsasa
23.11.12., 22:34
Evo da znate da ste bili od koristi uspeo sam da nedjem svog leoparda. Znao sam gde može biti ali se nije video do večeri kada se pokrenuo. Ova tema mi je sačuvala živce HVALA.

homelessica
03.12.12., 19:28
Ja imam dva pictusa :))) Danju, kao da ih nema, terr stoji kao ukras na stolu....Ali nocu kad ih iznenadim i uletim u sobu sa baterijskom lampom, uhvatim ih na delu! Beze ka kucici! hahaha Ili se samo ukopaju, misleci da su se stopili sa okolinom, pa su nevidljivi! :D A kad ih hranim danju, cekaju plen da pridje kucici, zgrabe ga i unesu u kucicu gde ga i pojedu :D Inace su preslatki!!!


CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it