PDA

Pogledaj punu verziju : Pobegla P.cambridgei



Dzinic
02.12.12., 14:37
POBEGLA MI P.Cambridgei u dnevnom boravku... iskocila dok sam joj orosavao ... ima u njoj oko 5cm raspon nogu.. ne znam gdje da trazim :S mozeli iko pomociii ?

Proka
02.12.12., 14:58
Mračne delove D boravka, iza ormana itd. Samo pazljivo da je slučajno ne zgaziš itd.

Dule
02.12.12., 15:15
Verovano je negde na visini,u blizini terarijuma.

hey-ho
02.12.12., 15:16
Upravo tako. Posmatraj mesto oko terarijuma i probaj da zakljucis u kom pravcu je mogla da ode tj gde je mracnije mesto i uzmi u obzir da verovatno nije sisla skroz dole na pod s obzirom da je arborealna vrsta i da su vece sanse da se prosetala ka gore.

Dzinic
02.12.12., 15:22
ja sam terarijum na stol stavio i da popsrscem ona iskoci na stol i sa stola skoci na pod i po podu kreni ka ormaru,nisam je mogao uhvatiti vec 2 sata je trazim i nista :S ne znam sta da radim... svetla sma pogasio a televizor pojacao...ako se negdje pojavi ostavio sam par plastika tu da je mogu uhvatiti...

Proka
02.12.12., 15:26
Meni je pre par godina pobegla jedna isto sling Cambridgei kimovo leglo mislim, imao dve jednu sam poklonio a tu drugu koja je pobegla nikada nisam našao.
Tako da moraćeš da budeš uporan pri trazenju.

Dzinic
02.12.12., 16:30
Ne znam bogami,pretrazio sam pod secijama i sve .. ako se nije zavukla pod ormar jer iza ima supljine na donjem dijelu.. a ne znam kako da provjerim jeli tu jer previse tezak... a i struje malo malo nema :S