PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoc oko Brachypelme Boemei



cubeaim
11.12.12., 11:42
Cao drustvo... Treba mi pomoc oko tarantule.. Imam je oko godinu dana i normalno se presvlacila do sada.. Poslednji put se presvukla u junu 2012. Poslednja 2-ipo meseca nece da jede. Normalno se ponasa ali me zabrinjava sto se ne presvlaci.. jos uvek je mala 2.5cm (telo), hranim samo sa Zophobas morio.. Pozdrav

marko
11.12.12., 12:03
Pozdrav i dobro nam došao.

Ne treba ništa da te brine, sve je to normalno. Ako nije mršava onda duža pauza u ishrani nije problem.
Što se tiče presvlačenja, presvući će se kad za to bude vreme. Tvoje pretpostavke i nadanja na to
ne utiču. :) Ispravka, nisi je hranio "samo" sa fobasima. Oni su odlična hrana za tako male primerke.

cubeaim
11.12.12., 22:07
hvala Mare :)
Slikacu je ovih dana pa cu izbaciti koju sliku. Mislim da su joj noge malo mrsave s'obzirom na telo.. Verujem da se ti bolje razumes pa cekam odgovor..

cubeaim
28.12.12., 00:19
4491449244934494

Boogi
28.12.12., 13:21
tvojoj tarantuli nista ne fali,bas je lepa :) i cini mi se da se na trecoj slici vidi da joj je pola abdomena potamnelo,e kad i druga polovina potamni onda ocekuj presvlacenje :)
Samo ja tu nigde ne vidim da ima vode ni da je navlazeno,stavi joj slobodno mali cepic sa vodom.

cubeaim
31.12.12., 14:01
hvala Boogi... Redovno joj kvasim treset.. Mozes videti da je sa njene leve strane navlazen... Malo je mesta u posudi da bih mogao da stavim cepic... Prilikom sl. presvlacenja prebacicu je u nesto vece pa... Jos jedno pitanje, tamo gde su dlacice otpale, hoce li se to posle presvlacenja povratiti??

Dule
31.12.12., 14:55
Hoce,bice ko nova!:)