PDA

Pogledaj punu verziju : pauk na ruci



Vladimir Babic
07.02.13., 05:51
zanima me kojih par vrsta tarantula mogu slobodno da šetaju čoveku po šaci.Hvala :)

Bifrost
07.02.13., 06:04
Sve tarantule mogu slobodno da šetaju po šaci. Sve tarantule mogu i da ujedu dok setaju po šaci :D.

Vladimir Babic
07.02.13., 06:48
hahahahahhahaha..svaka ti čast brate,nasmeja me u ove jutarnje sate..a ozbiljno pitam,jer imam G.Pulchripes-a,pipkam ga pomalo,al mi bas frka na ga stavim na ruku,a cuo sam da on nije opasan,da je miroljubivog temperamenta :)

filipj97
07.02.13., 06:58
Ja ipak mislim da su šanse da te ujede minimalne, ako ti se već popne na ruku, frka je dok ga uzimaš. Takav utisak sam stekao sa mojima. Cyaneo, geniculata, chromatus, parahybana. Kad se popnu na ruku tad su mirne, samo je pitanje kako ih uzeti. Ja otvorim poklopac i guram ih nečim da krenu da izlaze, a tu postavim šaku i tako mi se popnu.

Vladimir Babic
07.02.13., 07:13
au brate,jes da je ovaj moj g pulchripes mali,nekih 6 cm.ali od juce sam poceo da se bavim paucima,pa mi malo frka..nije on toliko toksican za coveka,ali opet nije svejedno,ne znam valjda cu skupiti hrabrosti da ga uzmem,mada i kazu da je dosta miroljubiv,pa eto.. videcemo :)

filipj97
07.02.13., 11:28
Bila mirna vrsta ili ne, zavisi i od trenutka, jer kod tarantula nemaš pravila oko uzimanja u ruku. Uvek je rizik kod svih tarantula, negde veći negde manji.