PDA

Pogledaj punu verziju : Treba da se presvuce a crvi su joj u rupi



nachos87
22.02.13., 18:44
Danas sam pokusao da je nahranim ali je tako sredila teren da se crvi automatski skotrljaju u rupu koja je na podu. Prvi crv se odmah skotrljao a drugi je pao odmah ispred nje ali nije htela da ga pojede. Onda je i taj drugi crv upao u rupu pa ni jednog nisam mogao da izvadim.

To su inace mali beli crvi koji se transformisu u muve.

Pretpostavljam da ce da se presvuce posto je nisam hranio par nedelja a nece da jede. Koliki ce problem predstavljati ti crvi? Da li mogu da je ubiju kao muve i da li treba da je prebacujem?

Inace imam spremljen veci terarijum 30x30x30 kada poraste malo veca. Hvala u napred.

zokis
22.02.13., 19:16
Ukloni crve obavezno ili je prebaci. Ako se bude presvlacila postoji velika mogucnost da ce je napasti kad bude u procesu presvlacenja a onda joj nema spasa.

filipj97
22.02.13., 19:55
NEMOJ hraniti tarantulu crvima za pecanje/larve muva. Hranljivost je približno jednaka nuli. Poruči tenebrije od ljudi sa foruma, hrana za T je stvarno jeftina.

vladimir
23.02.13., 12:15
izvadi odma te crve i baci sve koje imas .ti crvi se rane zivim mesom .oni nisu ko fobasi i tenebrije a tarantulu bi sigurno napali dok bi se presvlacila

nachos87
24.02.13., 19:21
Puno hvala na pomoci, prebacio sam je.