PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoc oko B.Smithi



Brendon Xtasex
18.03.13., 11:39
Pozdrav svima treba mi pomoc, Imam B.Smithi oko 1cm presvukla se pre 5 dana ali tek sam danas primetio kad se penjala da nedostaje jedna noga. neznam kako je dosla do toga temp. ne pada ispod 24 stepena, vlaznost sam povisio pre presvlacenja dali ce se sledeceg presvlacenja
4 -ta noga pojaviti ili nema vise leka, ne bi voleo da je bez jednu nogu.
4706

nadam se da se vidi na slici to je najbolje sto sam mogao da slikam s telefonom. S desne strane ima 4 noga dok s leve strane ima 3 nedostaje prva prednja noga, ???

hey-ho
18.03.13., 12:30
Nikakav problem, regenerisaće se posle narednog presvlačenja. Tada neće biti sasvim ista kao ostale noge ali posle još jednog presvlačenja će sve biti kako treba.

Dule
18.03.13., 12:32
Izrasce nova za jedno-dva presvlacenja.Ne brini,bice ko nova! ;)

splasHHH
18.03.13., 12:43
Druze i mojoj fali jedna nozica i ja cekam da izraste :)

Brendon Xtasex
18.03.13., 12:53
UFFFFFF kolko mi je lakse zahvalujuci vama , hvala vam puno hey-ho i Dule!
Ako je tako kao sto kazete onda su Tarantule Zakon hehe
zabrinuo sam se bzvz ali vazno je da ce biti ok hvala vam jos jednom
Pozdrav

Nemamo drugu opciju osim da cekamo :D Imam vise T. ali ovo prvi put vidim tako da nisam znao xD

Brendon Xtasex
18.03.13., 17:55
Samo da pitam jel to normalno ili sam ja negde pogresio, da mi se ne desava sledeci put?

smajo122
18.03.13., 18:03
normalno je to,cesto se desava i uz najbolje uslove

Brendon Xtasex
18.03.13., 18:07
OK Hvala Smajo :D

smajo122
18.03.13., 18:56
nista drug tu smo da pomognem,nadam se da ces ostati na forumu i podjeliti znanje s nama a ne kao vecina samo pita problem i vise se nikad ne pojavi :D

Brendon Xtasex
18.03.13., 19:16
Skoro sam se registrovao na ovom sajtu i procitao sve i svasta, ljudi koji su otvorili temu sa problemima nikad nisu ostali bez odgovora,saveti i td.
Svaki dan sam u forumu i ne planiram da se odvijam, a znanje cu uvek podeliti koliko mogu da pomognem uvek cu cak mi je drago kad mogu da pomognem nekoga
a i zahvalujem svima koji su mi pomagali u vezi ove teme , eto naucio sam danas nesto novo :D