PDA

Pogledaj punu verziju : Poecilotheria Regalis



Brendon Xtasex
22.03.13., 15:17
Pozdrav svima !!! Treba mi malo objasnjenje u vezi ove P.Regalis koje sam pronasao na youtube

pogledao sam slike, video istrazio svakakve sajtove ali samo je ova Regalis plava, nije mi jasno svi regalisi koje sam nasao su sive boje i pomalo zute ali ova je skroz plava i jako mi se svidja voleo bi da imam jednu takvu plavu
Voleo bi da cujem vase razmisljanje
Sta mislite o cemu je rec ovde ne razumem ili da nije slucajno greska da nije neka druga vrsta jako slicna regalisa samo druge boje
nadam se da je druga vrsta u pitanju da bi mogao da je nabavim, nemoguce valjda da ta osoba ima toliko srece da ima posebnu T.

http://www.youtube.com/watch?v=jBaOjAS4wdk

hey-ho
22.03.13., 15:28
Aha, pretpostavljam da misliš na ono plavo što se videlo na vrhovima nogu. To su fine dlačice (sete) koje služe tarantulama za bolje prihvatanje plena i šetanje po glatkim i vertikalnim površinama. Dakle, sve tarantule ih imaju a presijavaju se u svim duginim bojama u zavisnosti od ugla odbijanja svetlosti. :)

Brendon Xtasex
22.03.13., 15:33
hey-ho neznam dali me razumes ali mislim na celu tarantulu sto je plava ne samo noge?

hey-ho
22.03.13., 15:39
Ne vidim ja ovde ništa plavo :D
Verovatno ti tako izgleda jer je snimano lošijom kamerom.

Brendon Xtasex
22.03.13., 15:54
Pretpostavio sam da od kamere ima plavo svetlo ali onda bi i ruka bila plava :D

Satyr
22.03.13., 18:26
onoliko koliko ljudi imaju ovako čisto bele delove šake, toliko su i regalisi plavi

loshme10
22.03.13., 19:53
To ti je najnormalnija zenka regalisa, samo sto je jak blic pa se presijava na plavo ;)

Brendon Xtasex
22.03.13., 22:19
Hmm a ja sam mislio da je plava, ustvari sam se nadao da je plava da bi bila moja :D i mnogo je lepsa i veoma mocno izgleda ali medjutim to je samo blic koj me cimnuo LOL ! Hvala vam svima sto ste mi objasnili ovu temu
Pozdrav

loshme10
23.03.13., 00:05
Pa imas slicnu ali plavo-ljubicastu, P. metallica ;)