PDA

Pogledaj punu verziju : teraristika u podgorici ???



woogel
14.04.13., 00:20
zna li ko nekoga iz podgorice ili okoline, da se bavi teraristikom?

Vipera_Ammodytes
23.06.14., 12:14
Ja sam iz podgorice. To je kod nas bas slabo, da ne kazem nikako. Konkretno ja prvi bih drzao zmiju, ali nema hrane, a uslova nemam za drzanje miseva. Drug drzao 4 kukuruzna, jednu je pustio, pustice i ove 3, jer vrlo tesko nabavlja bebe hrckova, misevi i ne postoje kod nas. Razmisljao sam gusterima da hranim zmiju (konkretno poskoka) kad budem imao, ali ne znam koliko je to pametno..

borotasinisa
23.06.14., 13:41
Auuu, poduza rasprava je u najavi..

oo7
24.06.14., 01:37
Hahaha al ovo je novina, u jednom postu - dva smrtna greha... :D Uzimanje zivotinja iz prirode i pustanje zivotinja u prirodu...

Nikhanter
24.06.14., 02:16
Ja sam iz podgorice. To je kod nas bas slabo, da ne kazem nikako. Konkretno ja prvi bih drzao zmiju, ali nema hrane, a uslova nemam za drzanje miseva. Drug drzao 4 kukuruzna, jednu je pustio, pustice i ove 3, jer vrlo tesko nabavlja bebe hrckova, misevi i ne postoje kod nas. Razmisljao sam gusterima da hranim zmiju (konkretno poskoka) kad budem imao, ali ne znam koliko je to pametno..

Uslovi za držanje zmija su adekvatan terarijum i smrznuti glodari u zamrzivaču i naravno zmija kupljena od odgajivača a ne uhvaćena u prirodi. Da li imaš iskustva sa držanjem otrovnica?

Vipera_Ammodytes
24.06.14., 09:28
1. dje je napisano da je zmija uzeta iz prirode?
2. Rekao sam da kod nas nema nigdje da se kupe kako zamrznuti, tako ni zivi misevi, zato sam i rekao da ne znam kolko je pametno samo gusterima hranit zmiju.
3. a pustanje kukuruznih u pirodu, #### ga.. mozda i bolje to nego da.. ne znam, crknu od gladi.