PDA

Pogledaj punu verziju : Grejanje terarijuma



GaMeR
17.04.13., 21:13
Pozdrav, da ne odugovlacim mnogo evo kako sam zamislio da grejem terarijum dok ne nadjem grejnu foliju ili neki grejac :)
Ovu ideju sam dobio od grejne folije, tacnije od njenog naziva evo ide i slicica kako sam to zamislio !
http://i47.tinypic.com/34i68lv.png ... Sta mislite da li bi ovo moglo da uspe ?!

P.S Izvinjavam se zbog ovako lose slike ali nisam znao da objasnim recima ili bilo kako drugacije :D

ACO87
17.04.13., 21:36
Sta drzis u terarijumu?

GaMeR
17.04.13., 22:04
Tarantulu, a kao sto se vidi na slici stavicu aluminijumsku foliju sa spoljasne strane tera, necu sa unutrasnje strane da se ne bi opekla ako si zato pitao ;) !

hey-ho
17.04.13., 22:33
Neće ti to funkcionisati :) Aluminijumska folija jako slabo provodi toplotu a dosta bi se svetlosti i reflektovalo od nju. Zašto ne nabaviš redovnu grejnu foliju kao što te je loshme10 posavetovao? I nije mi jasno kako ti može biti tako niska temperatura u kući s obzirom da je ovih dana baš toplo :)

GaMeR
17.04.13., 23:07
Epa vidis to i ja ne znam zasto je toliko hladno, evo sad cu bas da saljem PM ovima sa foruma sto prodaju da pitam za cenu :)
P.S Hteo sam da prodjem sa tim, ali cim ne vredi moracu da kupim haha :)

oo7
17.04.13., 23:18
Mozes da kupis boju za auspuhe i njom prefarbas obicnu sijalicu da ne bi emitovala svetlost (video sam to negde ovde na forumu) i onda ti ne treba ta alu folija i ostala cuda...

GaMeR
18.04.13., 09:17
Ma probao sam samo sa sijalicom ali sam primetio da T bezi od nje... Kupovao sam i crvenu i skroz obojenu svasta sam pokusavao ali se plasila i onda je vise ne koristim, hvala ti ali izgleda da cu ipak da kupim grejnu foliju :)

loshme10
18.04.13., 11:26
Ti si cini mi se do sada vec potrosio na razne alternative toliko para da si mogao da kupis dva folija grejaca! :D