PDA

Pogledaj punu verziju : B.smithi vandal



Dule
30.04.13., 00:15
Da li se nekom desilo da mu tarantula unisti pozadinu od stiropora?Moj B smithi je ovih dana nesto aktivniji nego unace i sinoc je poceo da grize mrezicu i grebucka unaokolo.Jutros sam video da je rascerupao pozadinu od stiropora na koju je silikonom zalepljena zemlja za cvece.Terarijum mi u jednom delu izgleda kao da je padao sneg! :)

Dule
05.05.13., 01:32
Posle par dana sam pocistio kuglice stiropora i istog dana je ponovo poceo da grize stiropor i mrezicu.Ima li neko ideju zasto to radi?

Dule
10.09.13., 21:01
Zanimljivo.Slicnu pozadinu sam napravio G.pulchri,samo sa kokosovim tresetom i posle par dana i ona je pocela da cerupa u gornjoj zoni...Sledecu pravim od armiranog betona... :)

hey-ho
10.09.13., 23:50
Čime si lepio treset za pozadinu?

Dule
11.09.13., 07:51
Kod B.s. acetat silikonom,a kod G.p. akrilnim silikonom.

hey-ho
11.09.13., 17:29
Možda tarantula konta da je cela pozadina od treseta pa pokušava da kopa :) Ja sam isto sa akrilnim silikonom lepio ali ne za stiropor nego za stirodur, on je dosta čvršći, lakše se oblikuje i mislim da je nemoguće da ga tarantula raščerupa pa možeš probati sa tim na nekom narednom terarijumu.

Dule
11.09.13., 18:49
Izgleda da cu morati,samo stiropora imam gomilu,a stirodur bih morao da kupujem.Kontam da misli da kopa zemlju,ali mi je interesantno sto cerupaju samo sam vrh pozadine i to celom duzinom.Smithi je u jednom cosku stigao do stakla kroz 2cm debeo stiropor.