PDA

Pogledaj punu verziju : Moj Wolf Spider!!



LimeKlc
01.08.13., 16:25
Pozdrav svima,evo vec duže vrijeme čitam i pratim ovaj forum pa sam vam se odluci pohvaliti sa svojim Wolf Spiderom.Našao sam ga prije 15 dana kako šeće preko terase i odlucio ga zadržat.Slozio sam mu sklonište u plastićnoj posudi i do prije 6 dana je normalno jeo ali sad odbija sve sto mu dam,pa si mislim da ce se možda presvuć??Eto tolko od mene za sada i evo par slika za kraj mada nisu najbolje,stavim bolje kad uslikam.48884890

hey-ho
01.08.13., 17:48
Neće se on više presvlačiti jer je to zreo mužjak pa samim tim neće još dugo ni živeti.
Inače, nije lepo hraniti jednog pauka drugim paukom :)

LimeKlc
01.08.13., 18:01
E hvala na odg. sto se tice presvlacenja,a sto se tice hranjenja s drugim paukom,eto nisam nasao par dana nista da mu dam tako da sam bacio tog ''kucnog pauka'' ali nije ga htio tako da sam ga izvadio i pustio gdje sam ga i naso.

hey-ho
01.08.13., 18:16
Moguće da neće ni jesti jer je sada u potrazi za ženkom pošto mu rok trajanja ističe krajem leta.

DigiNS
02.08.13., 20:57
Moguće da neće ni jesti jer je sada u potrazi za ženkom pošto mu rok trajanja ističe krajem leta.
Upravo ovo,bolje ga pusti nece ti nista biti od koristi,a samo ce ti biti zao kada ugine a ne oplodi barem jednu zenku ;)