PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoc l.gecko nece da jede



Kristian
27.08.13., 14:44
Imam malog l. gecka ima oko mesec dana i sve je normalno jela ali jutros kada sam joj dao tenebriju ona je samo spustila glavu i nastavila da spawa
zna li neko u cemu je prob? Cini mi se da je malo pobelela i da ce se presvuci 2 put pa da nije zbog toga?

stsasa
27.08.13., 14:48
Verovatno jeste zboj presvlacenja. Uvek manje jedu u tom periodu, a neki prestaju da jedu.

Kristian
27.08.13., 19:01
Hvala videcemo sta ce biti kad zavrsi :D

Kristian
28.08.13., 12:12
Presvukla se odma juce ali i dalje ne jede vido sam je sinoc kako pije vodu ali samo lezi i spava ja joj lupnem na staklo ona samo otvori oci i o5 zatvori i nastavi da spava neznam stajoj je al nadam se da je u redu :(

stsasa
28.08.13., 13:26
Neće jesti, sita je-pojela je kožu. Obično projedu posle dva dana. Prestaju obično da jedu kada počnu da bele i ne jedu par dana posle presvlašenja. Sada je malo zahladilo pa pripazi na temperaturu u kuči oko 30 je poželjno. Možeš upaliti grejanje terarijuma ako je u kući oko 25 ali pazi da ga ne pregreješ još je toplo napolju-upali grejanje preko dana kada si kući ili znaš da će biti hladan dan.

Kristian
29.08.13., 13:42
Drzim ja njoj grejanje stalno zato sto je terarijum na pola metra od terase a vrata od terase su stalno otvorena pa hladi odande pa joj grejem stalno nego nemam bas najtacniji termometar moram kupiti :D ni danas nije htela da jede al jesce valjda za koji dan hvala na odgovoru pozz :D