PDA

Pogledaj punu verziju : Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost



darkomarkovic21
17.09.13., 13:57
Nemoj neko da se zezne i naruči T od člana LESA (www.teraristika.org/forum/member.php/1968-lesa (http://www.teraristika.org/forum/member.php/1968-lesa)) a kamoli da se ko ja za**be pa mu još i uplati NOVAC!!! Evo tog famoznog oglasa http://www.teraristika.org/forum/showthread.php/15326-smiti . . .

Po dogovoru sa članom preko telefona koji mi je dao, uplatio sam mu novac unapred, jer sam tako i ranije radio sa POŠTENIM članovima sa foruma i kupovao T na taj način... Novac je uplaćen još 3.9.2013. i on od tada mi šalje T. prvo je nedelju dana uvek kasnio na bus, onda je navodno išao u inostranstvo.

Na kraju kada je došao sada za vikend trebao je da mi pošalje busem, navodno je bio na stanici i od tada se uopšte ne javlja na telefon!!! evo i brojeva telefona da se ne za*ebete : 064 40 40 840, 060 500 26 25... Sinoć je bio na forumu, oko 21:40 i nije mi ni poruku pustio... stvarno nema smisla.. sve ovo pišem jer ne razumem da ima ljudi koji su toliki da nebi još nekog prevario....

Koliko vidim stari je član foruma, ali stvarno ne razumem zašto tako radi. da uopšte se ne javi ni da li je poslao, niti da ne može da pošalje, znači strašnoooooo....

POZIVAM ČLANA da stupi u kontakt i ako je čovek da odradimo posao do kraja jer još imam strpljenja... ako je neko poslovao sa ovim članom neka piše svoja iskustva...

Administratori??

nenad
18.09.13., 11:38
Ima li nekih novosti?

darkomarkovic21
18.09.13., 12:30
Čovek se i dalje ne javlja ni na jedan telefon... Niti odgovara na poruke...

Saznao sam, mada nisam 100% siguran da je iz Padinske Skele.. Inače zove se Saša Zdravković, to sam zaboravio da pomenem u prvom postu..

Ako ga neko ima na fejsbuku za prijatelja neka mi prosledi link (može na pp ;) ) ....

oo7
18.09.13., 17:29
Za malo sam ja kupio tu tarantulu, doduse ja sam hteo da je licno preuzmem...

Kada sam ipak odlucio da je ne uzmem, predlozio sam mu da postavi oglas na nekoj od grupa na FB, a on mi je rekao da nema FB... Nije neka pomoc, ali eto...

Kowalski
18.09.13., 20:45
Imas li neku novost? :S

darkomarkovic21
19.09.13., 08:53
Imas li neku novost? :S

:mad: i dalje se ne javlja ni na jedan telefon.. ne odbija mi poziv, zvoni do kraja, ali se niko ne javlja....

:club: :club: :club:

Geni
19.09.13., 09:19
Nije bio ni na forumu. Ajde da ipak sačekamo rasplet, sve imam utisak da mu se nešto vanredno desilo ili je samo neozbiljan. Par godina je na forumu i ne verujem da je išao svesno na prevaru. Javiće se pre ili kasnije.

A tebi ću poslati njegovu mejl adresu na PP jer je to jedino što znam o njemu.

darkomarkovic21
19.09.13., 13:59
Nije bio ni na forumu. Ajde da ipak sačekamo rasplet, sve imam utisak da mu se nešto vanredno desilo ili je samo neozbiljan. Par godina je na forumu i ne verujem da je išao svesno na prevaru. Javiće se pre ili kasnije.

A tebi ću poslati njegovu mejl adresu na PP jer je to jedino što znam o njemu.

Ok. Hvala.
I meni je čudno što je da kažemo ‚‚stari‚‚ član, i taj oglas vuče od maja meseca, baš sam obratio pažnju na te stvari jer je skoro bila neka slična situacija ovde na forumu... Nadam se da će se javiti uskoro...

darkomarkovic21
20.09.13., 10:14
Novosti...

Javio se čovek jutros. Kaže 100% šalje sutra, mada sam tu priču već čuo.... Ajd da vidimo i to čudo....

Kowalski
20.09.13., 14:00
Poslace sigurno, nije valjda toliki smrad od coveka, lepo si mu uplatio pare ispao si fer, sad je red na njega..

darkomarkovic21
21.09.13., 15:21
update:

E ovako tarantulu nije poslao, ali je bar javio odmah, a ne posle 2-3dana. Nije poslao iz razloga jer je rekao šoferu busa šta je u paketu, i ovaj je normalno odbio da preveze. Rekao je da će mi poslati novac natrag u ponedeljak. Nadam se da će tako biti da se ne jurimo više, a i posle svega bolje tako... Čekam ponedeljak pa vam pišem. Nadam se da će konačno sve da se završi....

Dule
21.09.13., 15:27
'Ajde sa srecom,pa da zavrsimo vise ovu agoniju.

darkomarkovic21
24.09.13., 12:13
Ništa od uplate juče. Nadam se da nećemo da se jurimo kao oko tarantule.... :mad:

darkomarkovic21
26.09.13., 15:22
Ni juče a ni danas verovatno neće uplatiti novac... Navodno radi od 6:30-21:00H ako je za verovati.. hmmm mada sad vidim, sinoć mi poslao poruku u 21:47h da je tek tad izašao sa posla, a vidim da je na forumu bio juče oko 18:56... teška mutljavina..... ima svakakvih ljudi....

Dendzo
26.09.13., 20:55
Izvini sto se mesam. Potpuno si u pravu za citavu situaciju, ali to sto je on usao na forum u 18 i 56 ne znaci da nije bio na poslu. Neki ljudi na poslu imaju komp i pristup internetu, a takodje moze uci i sa mobilnog u vreme pauze. Nemoj misliti da ga branim. To sto ti je uradio stvarno nije korektno sa njegove strane. Pozdrav!

darkomarkovic21
26.09.13., 22:11
Izvini sto se mesam. Potpuno si u pravu za citavu situaciju, ali to sto je on usao na forum u 18 i 56 ne znaci da nije bio na poslu. Neki ljudi na poslu imaju komp i pristup internetu, a takodje moze uci i sa mobilnog u vreme pauze. Nemoj misliti da ga branim. To sto ti je uradio stvarno nije korektno sa njegove strane. Pozdrav!

Znam i to naravno, i ja lično to radim... ali da ne nađeš vremena, da za pauzu ili kako god odeš do pošte, mislim stvarno..... a ne samo to i oko slanja pauka da se ne javi nedelju dana...

rellik
27.09.13., 11:39
Ma da se ne pres.... Kad neko nesto hoce da uradi, moze po nekom drugom da uplati, da posalje. Objasnjenje rekao soferu pa nece da posalje itd macku o rep.

darkomarkovic21
28.09.13., 15:29
Ma da se ne pres.... Kad neko nesto hoce da uradi, moze po nekom drugom da uplati, da posalje. Objasnjenje rekao soferu pa nece da posalje itd macku o rep.


Baš to!!! Ma lažov neki težak bre, prevarant. Evo još uvek ništa. Danas mu šaljem da pošalje novac, subota je ne radi valjda danas, bar me ranije nije tako lagao, a on mi odgovara: ‚‚Zavisi mi od posla‚‚... icepio ga,,,,,,,,,,,

acajelen
29.09.13., 16:35
Baš to!!! Ma lažov neki težak bre, prevarant. Evo još uvek ništa. Danas mu šaljem da pošalje novac, subota je ne radi valjda danas, bar me ranije nije tako lagao, a on mi odgovara: ‚‚Zavisi mi od posla‚‚... icepio ga,,,,,,,,,,,

Znaci ne mogu da verujem sta se desava. Da covek potpuno izgubi poverenje u ljude. Ako budemo placali jedni drugima samo pouzecem onda moze i ona druga strana da te ispali. Npr. ti posaljes tarantulu a ovaj ti ne plati. najezim se jer ne pamtim da sam i jednom clanu sa foruma platio nakon sto sam uzeo t. uvek bi uplatio 2-3 dana unapred a kod nekih je npr. tek posle mesec dana poslate jer ja nisam mogao ranije da ih preuzmem...

darkomarkovic21
29.09.13., 20:14
Znaci ne mogu da verujem sta se desava. Da covek potpuno izgubi poverenje u ljude. Ako budemo placali jedni drugima samo pouzecem onda moze i ona druga strana da te ispali. Npr. ti posaljes tarantulu a ovaj ti ne plati. najezim se jer ne pamtim da sam i jednom clanu sa foruma platio nakon sto sam uzeo t. uvek bi uplatio 2-3 dana unapred a kod nekih je npr. tek posle mesec dana poslate jer ja nisam mogao ranije da ih preuzmem...

Baš to je i fora... Ali evo čovek i dalje cepa, boli ga qrac... evo je nova tema člana... mojim parama kupuje... http://www.teraristika.org/forum/showthread.php/15499-b-agama

DigiNS
30.09.13., 01:19
Koji smor,gledam i ne verujem.

lesa
03.10.13., 19:18
nije nikakva prevara nego nisam bio u mogucnosti da uplatim novac jer naravno kao i vecina ljudi u srbiji nemam radno vreme u firmi a radim kod privatnika.cuo sam se sa covekom i sutra cu mu uplatiti novac.Ovim putem mu se izvinjavam pred svima i izvinjavam se sto je tako ispalo.

Dzo
03.10.13., 20:26
MA opusteno, sto zuris pa tek je proslo mesec dana od kako ti je uplatio lovu :D

Dule
03.10.13., 23:53
nije nikakva prevara nego nisam bio u mogucnosti da uplatim novac jer naravno kao i vecina ljudi u srbiji nemam radno vreme u firmi a radim kod privatnika.cuo sam se sa covekom i sutra cu mu uplatiti novac.Ovim putem mu se izvinjavam pred svima i izvinjavam se sto je tako ispalo.
Samo zamisli da si ti u njegovoj kozi,kako bi se osecao? Samo ne radi drugima sto ne zelis da drugi rade tebi.Mogao je neko drugi da uplati umesto tebe,ali dobro,bolje je ikad nego nikad.Neka je sa srecom...obojci...

Ck_psih
04.10.13., 00:50
ajde kad se resi objavite obojica epilog, pratim od pocetka situaciju. Bas se glupo namestilo, a izgovori su malo bledi, no necu sada da zalazim u to. A mrlja ostaje, jedino moze malo da se umanji...

hey-ho
04.10.13., 01:26
...A mrlja ostaje, jedino moze malo da se umanji...

Recimo, uplaćivanjem nešto veće sume novca od predviđene...

lesa
04.10.13., 12:42
novac je uplacen i jos jednom se izvinjavam Darku sto je sve tako ispalo.

lesa
04.10.13., 12:47
svi ste u pravu ali je situacija bila takva kakva je bila i JOS JEDMOM IZVINJENJE DARKU

darkomarkovic21
04.10.13., 19:52
E ovako, novac mi je vraćen, uplaćen nazad. Posle mesec dana, ali bolje i to nego ništa...

Zašto tek sad, pitaju se svi , pa i ja, nzm, možda zbog neozbiljnosti člana, ili teške situacije.... Na kraju se završilo dobro, iako je naravno usput bilo i nerviranja, cimanja, hiljade sms-ova itd..

Pretpostavljam da bi bilo ko započeo ovakvu temu da se našao u mojoj koži, možda i ranije...

Tema može pod ključ ili kako već adminstratori odluče. Apelujem na članove da budu ozbiljniji kada je u pitanju kupovina-prodaja životinja. Ovo nije običan sajt sa oglasima, ovaj forum je drugačiji. Valjda treba da pomognemo jedni drugima i da ojačamo teraristiku u zemlji a ne da ubijamo volju za tim.

Na kraju se sve OK završilo, jedino mi je žao što mi terarijum ostaje prazan :(..

Pozdrav