PDA

Pogledaj punu verziju : Slabo formirana pluca kod tarantule



acajelen
24.10.13., 00:28
:( Moja paraphysa scorofa se presvukla pre nekih, nisam siguran, izmedju 5 meseci ili godinu dana. U zadnje vreme sam primetio da se non stop penje po staklu i mnogo vise plete mrezu svuda i nesto nece da jede. Otprati crva dok se ne ukopa ali kao da nece da ga jede. Inace u pitanju je odrasla zenka i presvalci se na svakih 2 godine otprilike. Pluca joj izgledaju kao dve tackice. Na zalost ne znam da li su joj takva od presvlacenja ili od skoro. Postavicu i sliku cim budem mogao. Negde sam vec citao o ovome ali ne mogu da se setim gde. Ako neko nesto zna o ovome ili gde bi eventualno mogo da nadjem informacije, bicu mu zahvalan :icon_salut:

hey-ho
25.10.13., 00:07
Ajd postavi sliku neku. Nekako mi deluje nerealno da tarantula bez problema zivi sa nerazvijenim plucima a nisam za ovako nesto nikad cuo.

acajelen
28.10.13., 19:48
Ajd postavi sliku neku. Nekako mi deluje nerealno da tarantula bez problema zivi sa nerazvijenim plucima a nisam za ovako nesto nikad cuo.
Nece da postavi sliku. Kad klinknem ubaci datoteku on kao ubacuje i tu se zavrsi. Ali svejedno je loseg kvaliteta.

hey-ho
28.10.13., 21:06
Verovatno si postavio već maksimalan broj slika na forum pa zato neće. Trebaš napraviti nalog na nekom sajtu predviđenom za kačenje slika, npr. photobucket.com i onda ovde ubaciš link slike. Za stvari poput ovih teško da će ti neko pomoći bez slike.