PDA

Pogledaj punu verziju : Loptasti meraci francuza



Nesoni
24.03.14., 22:03
Veceras prilikom hranjenja loptastog bio sam vrlo iznenadjen njegovim ponasanjem.Naime zmiju hranim zivim plenom i nemam nikakav problem sa njim,medjutim veceras dam joj pacova on ga ocas smota udavi i ostavi na sred terarijuma i krete ka staklu da kidise na kuce koje je bilo sa mnom u sobi.doduse kuce je prislo ter.da onjusi pacova ali ipak preko stakla.Bogami dva puta se zaletao ,mislim na zmiju,na staklo dokle god nisam izveo kuce iz sobe. Posle toga je pojeo plen.kuce je inace rase francuski buldog..Bojim se ako nekad zbrise iz terarijuma bice veselo..

hey-ho
24.03.14., 22:19
Ako ti je terarijum na podu, bilo bi dobro da nabaviš "L" nosače koje bi ušrafio u zid i na njih stavio terarijum, tako da pas ne može da priđe staklu i tako plaši zmiju.

Nesoni
24.03.14., 22:39
Oko pola metra je iznad poda i obicno ne njuska terarijum,ali sad valjda zbog pacova prisao.

nenad
24.03.14., 22:44
Znaju tako da reaguju na pse i mačke, primetio sam to. Ne sve zmije, ali neke da. Na čoveka se naviknu koliko-toliko i ne doživljavaju ga kao pretnju, ali od psa ne znaju šta da očekuju ;)

Nikhanter
25.03.14., 20:50
Sreća pa je to samo afrički loptasti a ne afrički rock piton inače ode francuz u afriku!