PDA

Pogledaj punu verziju : Amazon Milk Frog



Aginor
10.06.14., 08:51
Ima li neko neku informaciju o njima, u Srbiji? Da li neko prodaje, cena, koliko su zahtevne, itd?

Već godinama bukvalno gledam slike i klipove po YT, ali sam se registracijom na ovom forumu i saznanjem koliko se teraristika razvila kod nas dosta zainteresovao za celu priču.

Alem2001
10.06.14., 12:21
Kontaktiraj kima,verovatno ti je on može nabaviti.

Satyr
10.06.14., 14:53
bilo je toga u Srbiji, to i dendrobates žabe, ako se ne drže u super uslovima i ako ne znaš da gajiš vinske mušice, pocrkaće ti u roku od mesec dana, dakle, ako nemaš iskustva sa žabama, bolje preskoči

Bluie
11.06.14., 11:08
Slažem se po pitanju iskustva, vodozemci su komplikovaniji za gajenje od reptila i tarantula.
Inače kao hrana mogu da služe pinhead cvrčci (tek izlegli cvrčci), provereno funkcioniše.

Aginor
11.06.14., 14:33
Šteta onda ako su komplikovani baš, gledao sam razne caresheetove i slično, tu navode da nisu baš previše zahtevni Milk Frogs. Mada caresheetovi obično lažu. :D

stevan96
16.06.14., 19:10
Neko moje vidjene stvari,mislim da bas nizu zahtevne,nego su u Sribiji zahtevne.Zasto,jer u Americi u svkom pet shopu mozes da uzmes te musice,nemoras sam da ih gajis,ajde oprema to moze i ovde da se kupi ali.. :/

Dimitrije011
28.02.15., 17:11
Znaci niko kod nas ne drzi ove ili slicne vrste?