PDA

Pogledaj punu verziju : Probem kod P. Regalisa



Petar92
04.08.14., 14:01
Presvukao se pre dve nedelje mozda...prebacio sam ga u veci terarijum i jeo je 2,3 puta i jutros je bio normalan al sad bleji u cisku kao sto se vidi na slici i ne reaguje ni na vodu ni na bubu...kad ga pipnem kao da malo pomeri nogu i to je to....deluje jako slabo

hey-ho
04.08.14., 14:14
Da li imaš skrovište u terarijumu?

Petar92
04.08.14., 14:14
Regalis je ok...sad je zivnuo...dve tarantule su mi do sad izginule pa sam ovaj put resio da se javim ovde al izgleda da nije bilo potrebno :/

Petar92
04.08.14., 14:15
Da da...stavio sam mu koru od drveta i inace ulazi u nju...ne znam sta mu sad bi

Aginor
04.08.14., 14:16
Ko zna šta mu je bilo, iz nekog razloga se istresirao... Što kaže hey-ho, možda nema skrovište? Pošto se zabio baš u ćošak...

Petar92
04.08.14., 14:18
Ma da...istresirao se on pa onda i ja :D

FlyKiwiFly
05.08.14., 20:55
Iskreno se nadam da sada nece biti isti slucaj sve najbolje. I savet, stavi manju posudu sa vodom ili ubaci kamen malo veci u ovu. I nemoj prskati zidove ako vec ima posudicu on ce uzimati koliko mu je potrebno forsiranje ce samo problem napraviti.

BTW Offtopic, ona tegla stek za more xD?

Petar92
06.08.14., 17:20
Sve je u redu...u jednom trenutku se vratio u istu poziciju ali se u toku dana pomerio i sad je dobar...da i mislio sam da stavim kamenje za svaki slucaj i ako je on sad velicine otpilike ko taj cep ,a na zid prskam jednom u nedelju dana posto oni uglavnom piju sa zidova ili mreze...mislim barem sam tako procitao ,a i to mi je dosadasnje iskustvo :) haha malo teze da je za moze...pre ce biti stek za tarantule :D