PDA

Pogledaj punu verziju : Prva tarantula



Danilo Gredic
09.10.14., 11:43
Pozdrav,dobio sam malu lasidora parahybanu sa terarijumom.Kupio sam neke velike crve(zoophobas morlo)ali moja tarantula ga nije napala kad sam joj ponudio.Prodavac iz petshopa je rekao da ga mozda nece napasti ako nije dovoljno velika.Da li je to u pitanju,ili jednostavno nije gladna.
Posto sam se jive uclanio ne znam kako da postavim im sliku ;) ali mogu da kazem da je velicina raspona nogu nesto manje od 5 cm.I terarijum je mali,kupicu veci kad poraste.

Dule
09.10.14., 14:57
Moguce je i jedno i drugo,a mozda se i sprema za presvlacenje.Gledaj da joj ne dajes plen veci od njenog tela,a ako nemas dovoljno male fobase,preseci ih ziletom.Ako ga ni tada ne pojede.Izbaci ga posle dva dana jer ce se ubudjati.Nemoj preveliki ter da kupis jer ce imati problema sa hvatanjem plena.

borotasinisa
09.10.14., 15:02
Pozdrav i dobrodosao. Temu si trebao postaviti u podforumu ''tarantule'' ali nema veze, prebacice ti je moderatori. U podforumu ''Opsta pravila foruma'' imas temu o postavljanju slika. Sto se tice hrane kupi male lateralise, u Beogradu bar nije problem naci odgajivaca, pogledaj u oglasima ili u ponudi. Za vise informacija iscidavaj podforum ''tarantule'', posebno lepljive teme pa ako ne nadjes nesto, pitaj..

Danilo Gredic
09.10.14., 20:21
53655366536653665366