PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoc oko odabira zivotinje



Ricma
13.06.15., 18:44
Drugarica hoce da joj uzmemo neku zivotinju za rodjendan. Ja sam joj predlozio tarantule, zmije, gusterove, itd. (Nece ni da cuje).
Onda je izjavila da hoce nekog misa, hrcka i slicno :)
Pa sad da ne uzimam neke obicne zivuljke (belog misa, zeca, hrcka, itd).
Ako neko moze da pomogne i predlozi neku slatku zivotinjicu bio bih mu zahvalan :D

borotasinisa
13.06.15., 19:10
Ja sam dugo imao morsko prase i meni su licno najsladji glodari a i tolerantni su mnogo na mazenje i gnjavazu.. Moj je, doduse, bio izuzetak i trcao je stalno, nije dao da se mazi nikad, eventualno jedan dva poteza i to je to, iako je bio pitom i nisam imao nikakvih problema sa njim... Uglavnom su flegme.. Postoje i dugodlake varijante, preslatki su..

maliduduk
13.06.15., 19:40
Ja sam imao degue, meni su licno veoma simpaticni ali su malo komplikovaniji od gore navedenih zivotinja. :)

hey-ho
14.06.15., 00:13
Moj predlog je da uzmeš 2 gerbila (pošto su društveni). Mnogo su zanimljivi, hiperaktivni i jako inteligentni, a s obzirom da su pustinjski glodari, pri nuždi izbacuju malo tečnosti tako da nema neprijatnih mirisa.
http://i1305.photobucket.com/albums/s541/eGerbil/Gerbil%20Info/DIY/playground/gepg1.jpg

Satyr
14.06.15., 03:11
Najbolji ljubimac bi mogao biti pacov, to je neverovatno koliko to bude potoma životinja koju je moguće naučiti lako dosta stvari

Ricma
14.06.15., 16:56
Sad mi pade na pamet i cincile nisu lose :) Sve zavisi od finansiske situacije :) Hvala svima na pomoci :)