PDA

Pogledaj punu verziju : Kokosov treset u BG-u



Vipera_Ammodytes
22.06.15., 10:27
Pozdrav ekipo,
u kojem pet shopu u BG-u (pozeljno blize Zemunu, mada nije nuzno) se moze naci kokosov treset? Trenutno mi je gore drug do petka, pa da mu javim gdje ima, da bi kupio i donio mi u CG.

coneobr
22.06.15., 14:15
Trebalo bi da ima u pet centru na Novom Beogradu,ali valjda se taj pet centar otvorio i u Zemunu,samo ne znam tacnu lokaciju,pa nek se raspita malo !

Djordje93
22.06.15., 15:14
Mozes da proveris u glavnoj ulici u Zemunu u petshopu Gupi, a ako tamo nema, imas pet centaru sklopu shopping parka "Zemun Park" u Zemunu. To je ono novo, otvoreno

Mare013pa
22.06.15., 17:06
http://www.hidroponika.com/index.php?route=product/category&path=20_27 najisplativije definitivno... :)

Vipera_Ammodytes
23.06.15., 09:48
Puno hvala svima na pomoci!

Vipera_Ammodytes
02.07.15., 14:02
Da ne otvaram novu temu. Ova podloga mi je stigla, 2-3 kese zemlje i 2-3 "cigle". Rekose tamo da se mijesa sa vodom. Kako ispravno treba da uradim? U pitanju je podloga za loptastog.

ZolleRu
02.07.15., 17:30
Te kese zemlje ne moras rastvarati sa vodom ako je vec rastresit treset, a to se odnosilo na cigle da bi ih rastresao.. Samo potopis par minuta ciglu u vodu i cim pocne da upija pocece da se rastvara cigla, tako da od jedne cigle dobijes dosta treseta :)

hey-ho
02.07.15., 18:33
Sa rastvaranjem kokosove cigle imaš 2 opcije. Prva je da dodaješ malo po malo vode tokom dužeg vremenskog intervala kako bi se treset nakvasio tek toliko da se cigla raspadne ili druga opcija da sipaš više vode pa kad se rastvori, onda cediš treset iz te jedne posude i stavljaš ga u drugu na sušenje.