PDA

Pogledaj punu verziju : TerraPlaza



Milos Karanovic
05.09.15., 21:26
Koji su gusteri sem bradatih agama, leopard gekona, krestavih gekona, fat tejl gekona i jamenskog kameleona mogu nabaviti na TerraPlazi i koje su njihove cene?
Bitno mi je samo da gusteri ne zahtevaju velike terarijume i da mogu lako da ih prenesem preko granice.

DJ Aca LiveStyle
06.09.15., 00:11
Druze ne kupuju se tako gusteri. Ja tebe ali uopste ne razumem, majke mi. Nisam cesto na forumu da pisem, ali uredno citam sta drugi izbacuju, i ponekad se pitam dal ti nas kolektivno sve malo Z....as... Covece, ako hoces da kupis kajmana naci ces tamo, ali ne radi se to tako, koji mali guster pa da ga kupim... Pa eto dobrog razloga zasto teraristika ide u sunovrat. Imam 25godina, i tesko sam se odlucio za obavezu da kupim agamu, jer znam da ako imam tako nesto, to mora da dobije sve najbolje moguce od mene! A tebi nije bitno to, vazno je da ti imas, pa makar ga i u loncu drzao... Mogu ti reci npr imas lygodactylus williamsi , vidis na gogle i kazes, u lepa plava boja, mali, ok, kupujem... To se ne radi tako, i molim te koliko god da si mlad, takva pitanja nemoj da postavljas....

Milos Karanovic
06.09.15., 00:19
Mislio sam na cene gustera ja tamo ne bi isao da kupujem gustere vec samo da ih gledam

DJ Aca LiveStyle
06.09.15., 00:24
O cemu ti covece pricas? Pa pitao si kako mozes gustera lako da preneses preko granice? Ja razumem da si mlad i perspektivan, sve sto vidis zeleo bi da posedujes, ali ne radi se to tako veruj mi... Obezbedi makar jednom gusteru maksimalne moguce uslove za njegov zivot, pa ces videti da to uopste nije jeftina stvar.... Svi mi mozemo da drzimo i po 20 gekona u plasticnim kutijama...ali....

Milos Karanovic
06.09.15., 00:26
Ok ja vas sve #####avam i to je to

DJ Aca LiveStyle
06.09.15., 00:42
Na terraplazi mozes naci mnooogo toga, i to uopste nije problem, krenes vozom, preneces sta god pozelis... Problem je kako ti to sve shvatas. Svi od nas hoce sve, ali ne moze, pomiri se sa tim, sta god novo nabavio, makar to bio i najskuplji guster na citavom sajmu, opet ces biti nezadovoljan jer ce ti se kroz 5 dana dopasti drugi... Imas gustera koji se hrane iskljucivo mravima, npr. E to je bitno, da ti na terraplazu odes trazeci ono za sta si pripremljen, tj za novu vrstu... Idem ttrazim Uromastyx thomasia, stavio sam 300e u dzep i nadjem.. E sad, ti si video lep guster, kupis, das mu dubiu, nece, das latera, nece, das fobasa nece... Hm, sto nece? Peti dan, on ne jede...crkne, i shvatis da je biljojed! Ne smes da pitas sta ima da se nadje, nego da li mogu da nadjem to i to, jer o tom gusteru znam sve!!! AKo hoces nesto da naucis citaj sta pisem, ako neces, uopste vise ne zelim ni na jedan tvoj post da odgovorim.

Milos Karanovic
06.09.15., 00:46
Ja na terraplazu idem samo da kupim zelene abolise i da pogledam jos neke gustere to sto idem ds gledam gustere ne znaci da hocu da ih kupim i inace znam sve sto je potrebno o gusterima koji me zanimaju a to su bradate agame krestasti gekoni tokaj gekoni i zeleni anolisi

Milos Karanovic
06.09.15., 00:48
Glupo je i od mene sto postavljam mnogo pitanja ali sam ne upucen sto se tice teraristike u inostranstvu a tebi Aco hvala sto si mi pomogao da se trgnem i za sad cu da se zaustavim na bradatim agamama

carcharias
06.09.15., 14:43
Terraplazu i voz mozete da zaboravite.....Samo lud bi sad krenuo vozom na to planinarenje....Carina i policija ima da vas uhvati za usi i izbaci iz voza...A o zivotinjama i migrantima da i ne govorim.....
Za vasu informaciju isao sam 37 puta za ono sto vi planirate....to je 74 puta prelaska granice/tamo vamo/

DJ Aca LiveStyle
06.09.15., 23:08
Terraplazu i voz mozete da zaboravite.....Samo lud bi sad krenuo vozom na to planinarenje....Carina i policija ima da vas uhvati za usi i izbaci iz voza...A o zivotinjama i migrantima da i ne govorim.....
Za vasu informaciju isao sam 37 puta za ono sto vi planirate....to je 74 puta prelaska granice/tamo vamo/

Izvini, a koji to MI ? Ja ne planiram da se sa migrantima ukrcavam ovaj put.... A carina kakva je bila prosle godine, kad sam ja bio, moglo se omanje slonce prebaciti i vozom i autobusom kod nas...

Milos Karanovic
07.09.15., 12:59
Ja mislim da je bolje da se ide automobilom nego autobusima i vozovima