PDA

Pogledaj punu verziju : Pomoc oko davilice za pse



Ricma
02.11.15., 19:23
Definitivno nije pitanje za ovaj forum ali nemam ni jedno drugo mesto da trazim pomoc.

Devojka mi obozava pse. I pre 10-ak dana mi je pokazala sliku davilice koju je njen ker izgubio (Ukratko ona je tu davilicu ovozavala).
I od tada pokusavam da njadjem istu takvu davilicu ali svuda gde sam gledao nema. Jedino gde sam uspeo da je nadjem je na sajtu zorbal ali je na zalost vise ne proizvode, a i rade samo na veliko.
Pa ako neko zna gde da je potrazim ili koga da pitam za to :)
Ona izgleda ovako:
http://www.zorbal.rs/wp-content/uploads/2012/12/davilica-28031.jpg

Hvala svima unapred :)

borotasinisa
02.11.15., 19:42
Moja devojka ih isto obozava i sad sam joj poslao poruku da odgovori na ovu temu jer se dosta razume i mislim da je pricala kako te davilice nisu dobre al ja nemam pojma...:D

Kristina Borbelj
02.11.15., 20:09
Nasla sam identicnu davilicu. Odes na sajt petbox.rs brend davilice "mini zoo iguana". Imas vise boja a cena je 95 din. Realno, ja sam protiv davilica. Smatram da se sve resava dresurom, ali ako ste psa navikli na nju eto.

Ricma
04.11.15., 03:09
Hvala vam puno :)
I ja sam protiv toga ali komunalci zezaju situaciju :)

Kristina Borbelj
04.11.15., 17:22
Nijedan komunalni policajac te ne moze naterati da koristis davilicu za svog psa. Takav zakon ne postoji kod nas. Ne znam koja je rasa u pitanju, ali ukoliko je to rasa koja se smatra "opasnom" i plus da je vislja u grebenu od 55cm jedino te mogu naterati da koristis zastitu za njusku bila metalna ili kozna tj. korpu.