PDA

Pogledaj punu verziju : Da li vam se ovo nekada desavalo



AcaAca
13.12.15., 21:33
Ljudi, da li vam se desilo nekada da vam dosadi teraristika? Posto se meni to nekada desi ali na kratko i odmah posle pozelim da imam sve od reptila , insekata ...:):D

borotasinisa
13.12.15., 22:45
Meni je pojam "teraristika" u smislu da se neko identifikuje sa njim potpuno retardiran i ljudi koji to cine mi izgledaju vise kao "horderi" nego ljubitelji odredjenih vrsta zivotinja.

AcaAca
14.12.15., 09:32
Ma znam nego mislio sam da li vas iznervira to nekad . Meni kad me ujede kameleon ili kad nece da jede

hey-ho
14.12.15., 11:17
Oba ova razloga su jer nisi još shvatio kako "teraristika" funkcioniše.
1. Kad god te ujede, tvoja je krivica, a stres koji kameleon proživi je gori nego tvoj bol od ujeda. Nijednu životinju tog tipa ne trebaš kupovati s razlogom da bi je uzimao u ruke već da ih gledaš sa distance.
2. Ako neće da jede, to je vrlo često sasvim normalno. Na to se trebaš navići jer ipak ne gajiš svinju nego guštera koji je hladnokrvna životinja i potrebno mu je daleko manje hrane nego sisaru ili ptici iste veličine.

Po ovome što si napisao u prvom postu deluje mi da nisi mnogo razmišljao pre kupovine da li je to stvarno ono što želiš i kakve obaveze to sa sobom nosi.

AcaAca
17.12.15., 12:27
Ma oni se cuvaju kao srce na dlanu i zenka je sada trudna pa zbog toga sikce i nece da jede:)