PDA

Pogledaj punu verziju : Molim za pomo, hitno !



stanivukm
11.03.16., 20:32
5764Da li neko zna sta ovo belo izlazi iz bube? Prvi put vidim pa sam se bas zabrinula.. zamolila bih da mi sto brze odgovori neko

stanivukm
11.03.16., 20:44
Pogresila sam u naslovu, treba da stoji pomoc*

ZolleRu
12.03.16., 15:24
Na sta tacno belo mislis? Ako mislis na ovu zenku sto je na sred slike okrenuta na desno i ono belo iza nje, to bih pre rekao da je nesto ispod bube a ne da izlazi iz nje... |Vidim i nesto belo dole pored muzjaka ovog sa krilima sa njegove leve strane...Tako da ne znam sta si stvljala u kutiju pa mi nije jasno sta se beli ni tu ni tamo... Daj neku bolju sliku... A za to gore sa leve strane sto se beli deluje mi kao da je manja buba samo sveze presvucena...

loshme10
12.03.16., 19:08
Ni ja tu nista ne vidim. Da nije ooteka? Ali ona nije bas bela. Da se nije presvukla neka? One su skroz bele cim se presvuku.

hey-ho
12.03.16., 21:34
Evo da se i ja uključim, nemam pojma šta je to.

AcaAca
12.03.16., 23:31
Zasto ne izvadis zenku

stanivukm
13.03.16., 00:25
Izlazilo je iz nje samo nisam lepo slikala.. znam kako izgleda ooteka i sveže presvučena buba, ovo nije bilo to. Više je ličilo kao na neki mali balon.. Izvadila sam je još sinoć ali hvala na odgovorima

AcaAca
16.03.16., 00:08
Mozda smo sto se porodila

Muffy
20.03.16., 04:30
Vidjao sam i kod mojih to. Mislim da sam negde procitao da su to njihove unutrasnjice, tj. creva i sta sve ne. Ne mogu da se setim zasto se tacno desava i kako se zavrsava, ali mislim da neko vreme zive tako pa uginu, a moze se desiti i da im se vrati nazad.
Uglavnom, ako te bas zanima sta i kako onda odvoj tu bubu u neku kutijicu i daj joj hrane i vode i vidi sta ce se desavati sa njom dalje.