PDA

Pogledaj punu verziju : Savana varan



LazarPre
08.05.16., 19:46
Planiram da kupim savana varana,pa me interesuje da li je za njega potrebna uv lampa i kako treba da budu rasporedjene spot sijalice u uv lampa u terarijumu? Unapred hvala

Pepi
08.05.16., 20:16
Mislim da treba jer ipak su oni dnevni gusteri, mada citao sam na nekim stranim sajtovima da ih neki drze i bez. A jer imas nekog iskustva u teraristici? Mislim da oni nisu bas za prvog gustera, naravno moze sve ako se dobro informses i pruzis mu sve potrebne uslove.

LazarPre
08.05.16., 20:22
Mislim da treba jer ipak su oni dnevni gusteri, mada citao sam na nekim stranim sajtovima da ih neki drze i bez. A jer imas nekog iskustva u teraristici? Mislim da oni nisu bas za prvog gustera, naravno moze sve ako se dobro informses i pruzis mu sve potrebne uslove. Imao sam leopard gekone i gerhosaurus majora

LazarPre
08.05.16., 20:29
Ali sto se tice savana varana nije da znam bas mnogo,tako da svaka pomoc mi je dobrodosla sto se tice drzanja varana.

AcaAca
09.05.16., 12:06
Bolje nemoj da uzimas savana varana jer su mnooogo zahtevni. Uzmi fa za jedno 2-3 godine dok steknes znanje

LazarPre
09.05.16., 12:29
Dobro,ali ne bi skodilo da me neko uputi u cuvanje savana varana,tako da pisite vasa iskustva i znanja,rad sam da ucim.

Revolt
25.11.16., 02:17
Za početak prvo što treba obezbediti je UV