PDA

Pogledaj punu verziju : Sta je sve potrebno za BP-a



DasaLovegood
19.09.16., 12:14
Pozz, juce sam napravio post koji je piton za pocetnika dobar i dobio sam odgovor da je BP najbolji. Ako mozete da mi kazete sta je sve potrebno npr. Dimenzije Terarijuma, svetlo itd... Novi sam u svetu zmija pa mi treba pomoc. Zamalo da zaboravim kod koga moze da se kupi BP?

Djoleee
19.09.16., 14:25
Pozz, juce sam napravio post koji je piton za pocetnika dobar i dobio sam odgovor da je BP najbolji. Ako mozete da mi kazete sta je sve potrebno npr. Dimenzije Terarijuma, svetlo itd... Novi sam u svetu zmija pa mi treba pomoc. Zamalo da zaboravim kod koga moze da se kupi BP?

Ball pitona ti je verujem najlakse nabaviti od Momcila, a posto si ti iz Vrsca, verovatno postoji neki nacin da ti posalje to za Vrsac ili nesto drugo. Najbolje je da ga kontaktiras, samo ukucaj NS Exotics i sigurno ce ti nesto izbaciti, a sto se tice dimenzija i ostalih potrepstina, pogledaj malo po forumu, da se ne ponavljaju stalo iste stvari jer ljude mrzi da malo pogledaju...

stanivukm
20.09.16., 15:16
Možeš da mu napišeš poruku ako imaš fb - Momčilo Stajić, a na sajtu ns exotics imaš sve o loptastom. Ako ti treba njegov broj, imam ja