PDA

Pogledaj punu verziju : Zbogom Avicularie



loshme10
09.11.16., 08:25
Sinoc sam zatekao versi od 7-8cm mrtvu u terarijumu. Opet sudden death syndrome i sad definitivno odustajem od njih! Ovo mi je peta versi koju imam i druga koja ovako ugine(preostala 3 su bili muzjaci). Uslovi sigurno nisu bili problem jer sam u istom terarijumu i istim uslovima odgojio 2 muzjaka do UM-a. Nije bilo ni do presvlacenja, jer se presvukla pre 20-ak dana i vec je jela par puta od tada. Eto, samo riknu sama od sebe! Toliko sam popi.deo da sam sad sasvim siguran da ih vise necu uzimati. Mogu da razumem da mi T ugine pri presvlacenju zbog nekih komplikacija, ali da se ovako samo skupljaju same od sebe...

hey-ho
09.11.16., 15:21
Šteta.. :/ A da kupiš odmah odraslu?

loshme10
09.11.16., 15:57
Ma nema sanse vise, resio sam i cao. Sad sam nasao murinusa RCF, odavno ga nisam imao :p Ali moram da resim pitanje prevoza iz Subotice, tacnije iz Bajmoka da mi posalje covek. A mozda uzmem i O. philippinusa u paketu ;) Jel imas ideju za prevoz? Nekako mi je rizicno busem po ovom vremenu...

hey-ho
09.11.16., 18:23
Da znaš da i ja imam želju da ga nabavim, nisam ga nikad imao :) Pošto si platio? Sling ili ženka? Hmm pa ne znam nikoga iz Bajmoka a trebalo bi u busu sve da bude ok samo da pošiljalac naglasi da paket mora biti na toplom. Ja sam tako pre koju godinu preko 100 paketa poslao busevima i uvek su bili unutra kod šofera. ne bi trebalo da bude problema sve dok su tako mali paketi.

Rizla
04.04.17., 17:09
Pozdrav ljudi verovatno si od mene hteo uzeti Murinusa RCF i philipinusa.ali prodati su oboje...sad znas hey ho nekoga iz Bajmoka

loshme10
05.04.17., 08:42
Davno bese... ###, nismo uspeli da sredimo prevoz :/

Rizla
06.04.17., 22:54
Bas tako al sta ces mozda jednog dana bude neke saradnje

loshme10
07.04.17., 09:49
Naravno ;)