PDA

Pogledaj punu verziju : Razmnozavanje Tarantula 101



soda
17.01.17., 17:48
Da li neko moze da mi kaze nesto vise o ovome, samo proces, vreme parenje i td.
Najbolje bi bila neka knjiga ili sta vec... :)

legenda
18.01.17., 12:51
Najbolje je da prelistas sve teme na tu temu, a ovde ima hvala bogu imas par hiljada, tako da ti sve pise samo citaj do iznemoglosti, imas i Momcilov sajt i tako ima nekog teksta

loshme10
18.01.17., 15:09
Pored ovoga sto ti je Nikola napisao, mogao si da napises i koja vrsta te interesuje. A pre svega, ako si neiskusan, ako si tek poceo da drzis tarantule, a vidim da si tek par meseci u hobiju, prvo se malo bolje upoznaj sa njima, stekni neko iskustvo, a ne da pocinjes od onoga sto po nekom pravilu ide da tako kazem na kraju, tj. sa najvise iskustva, a to je parenje. Cisto dobronameran savet, nije prebacivanje ;)

soda
18.01.17., 23:01
hvala na odgovoru, slazem se sa obojicom, samo da li postoji literatura tipa knjige gde je sve objasnjeno na jednom mestu?

borotasinisa
19.01.17., 02:24
Postoji ali ces do bilo kakvih knjiga teze doci nego da pogledas na forumima.

loshme10
19.01.17., 08:29
Imao sam ja knjigu Tarantula`s keepers guide, narucio sa neta, ali jako davno, isla je od ruke do ruke i vise se ni ne secam kod koga je zavrsila. Imas u njoj oko razmnozavanja dosta, ali tesko da ces je ovde naci, jedino da narucis sa neta... Osim ako ova moja ne zaluta kod tebe! ::D

soda
26.01.17., 12:26
Hvala ljudi jos jednom.