PDA

Pogledaj punu verziju : Kopnena kornjaca - Oci problem



milang
02.05.17., 18:50
Pozdrav imam malu kopnenu kornjacu i jedno oko joj je zatvoreno, izgleda otprilike kao i coveka kad neko udari u oko onako zatvoreno i blago nateceno. Zna li neko u cemu je problem da li udarac ili iritacija neka ili mozda bolest, danas sam primetio ne znam koliko traje? Normalno jede kornjaca, nista neobično ne primecujem. Pokušacu da slikam pa da okacim. I šta da radim?

Djoleee
02.05.17., 20:43
Pozdrav imam malu kopnenu kornjacu i jedno oko joj je zatvoreno, izgleda otprilike kao i coveka kad neko udari u oko onako zatvoreno i blago nateceno. Zna li neko u cemu je problem da li udarac ili iritacija neka ili mozda bolest, danas sam primetio ne znam koliko traje? Normalno jede kornjaca, nista neobično ne primecujem. Pokušacu da slikam pa da okacim. I šta da radim?
Najbolje bi bilo da ti to slikas, moze da bude vise stvari, pa cisto da imamo malo bolji uvid u situaciju

milang
19.06.17., 20:03
59605961596259635964

milang
19.06.17., 20:05
Kao podlogu sam koristio obicnu zemlju, a od pre neki dan finiju piljevinu, sve je to dok ne uzmem treset. Mozda je i podloga bila problem. Sta da radim sa kornjacicom kako da joj pomognem da otvori oko ili kapak ne znam sta je problem?

wazzup
20.06.17., 15:17
Pa najbolje bi bilo da je odneseš kod veterinara...