PDA

Pogledaj punu verziju : Theraphosa blondi



LukaG
11.06.17., 18:32
da li neko prodaje Theraphosa blondi i koje su cijene ? :)

loshme10
12.06.17., 08:05
Kod nas niko. Jedva da par ljudi i ima zenke kod nas, a slingove ces i preko bas tesko naci. Cena je i kad ih ima visoka, otprilike 60-70e za slinga 1. presvlacenje. Mozes da probas da vidis da li neko ima T. stirmi, one su ti duplo jeftinije, mnogo lakse da se nadju a skoro da su identicne kao blondi(cak su tek relativno skoro razdvojene u dve vrste). Imas na naslovnoj strani tekst koja je razlika izmedju njih, pa mozes da vidis da se treba zagleda da bi se videla razlika...

LukaG
12.06.17., 10:12
Znam citao sam vec hvala na odgovoru :D

hey-ho
15.06.17., 16:22
loshme10, mogao bi da edituješ taj tekst, sve slike u njemu se izgubile :) Ili ih barem ja ne vidim.

loshme10
16.06.17., 07:22
U pravu si. Ali ne znam kako je do toga doslo :/ Geni, jel moze to da se vrati nekako?

loshme10
16.06.17., 07:23
I ne samo ta tema, nego su mi se na svim temama izgubile slike...

ZolleRu
16.06.17., 13:14
Mislim da je to do sajta na kom su slike.. Meni se to desilo sa svim slikama sa imageshack-a dok sa photobucketa sve stoji..

hey-ho
16.06.17., 23:25
Mislim da je to do sajta na kom su slike.. Meni se to desilo sa svim slikama sa imageshack-a dok sa photobucketa sve stoji..

Tako je, do host sajta je. Dovoljno je da npr. promeniš naziv albuma gde su ti slike i sve ovo ovde se briše tj. postaje nevidljivo. Ili si ti nešto menjao ili vlasnik tog sajta.

oo7
17.06.17., 14:07
Uglavnom se sa takvih sajtova slike koje odredjen period nemaju poseta same brisu...

Zamolite vlasnika ovog foruma da hostuje slike ovde na serveru...

Kad smo vec offtopic, forum ima neki problem sa nekim virusom, stalno mi iskace upozorenje...

loshme10
19.06.17., 07:49
I meni je iskakalo u petak, ali sad je ok.

A sto se teksta tice, naravno da nisam ja nista menjao, nego oni. A problem je sto ja nemam vise te slike, tako da ako ne mogu da se povrate bas ce da bude sranje...